Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatban egymás becézése? És az, hogy mennyire gyakran mondjuk ki a másik nevét, ha beszélünk vagy együtt vagyunk? Mit jelent, ha ez nincs jelen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a párom nevét nem emlegetem :D de ő sem az enyémet...Ő azt mondja, Babám, Szívem, vagy simán h, figyi má gyökér :D stb...Mit tom én, dettó én is valamivel becézem, de hát ha beszélgetek Vele vagy szólok Neki csak tudja h, Róla van szó,csak nem arra gondol h, nem magammal vagyok el :D
2013. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit jelent, annak ellenére, hogy már mesteren járom a pszichológiát, de azt igen, hogy eddig akárhányszor a nevén neveztem az aktuális páromat felcsillant a szeme és örült, mert oly ritkán hallja tőlem. Ez mondjuk azért alakul így gondolom ,mert ha együtt vagyunk, vagy egy társaságban, nagyon erősen monitorozzuk egymást, mely elhanyagolhatóvá teszi a másik nevének kimondását, hiszen csak oda kell hozzá fordulni és mondani hisz alapból figyelünk egymásra.

Ha már a nevén kellene nevezni.. azt inkább érezném kellemetlennek.

A fentieket a saját becses nevére értettem. A becézés más. Bár az is inkább csak egy érzelmet kifejező gesztus irányába, mint sem kötelező kelléke a kapcsolatnak.

2013. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ember függő,mert pl. van aki utálja.
2013. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem szeretem a becézéseket (22N), jobban szeretem mikor a keresztnevemen szólít, mégha nem is szeretem a nevemet. És én sem szeretem őt becézni, max mikor hülyülünk. Érzem, hogy őt ez zavarja, az jobban, hogy mindig mikor kedveskedni akar egy becézéssel én lehurrogom. De az nem azt jelenti, hogy én nem szeretem őt, csupán a becézés áll távol tőlem.
2013. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%
Én nem szeretek becézni,de azt szeretem,ha engem igen.
2013. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én csak azt szoktam neki mondani h szívem..szerelmem :D kicsim.. :D de néha hívom a rendes nevén is :D épp ami a számra jön :D szerintem semmit nem jelent, ha nem becézitek egymást :)
2013. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátommal folyton becézzük egymást (szívem, kincsem, baba...). Ő szinte soha nem hív a keresztnevemen, és most már furcsa is a szájából hallani, annyira ritkán hív úgy. Én azért többször szoktam, inkább mikor nem kettesben vagyunk. Szerintem ez egy aranyos dolog. De ízlések és pofonok. Nem hiszem, hogy ha csak ez a kis kedveskedés hiányzik a kapcsolatból, az olyan nagy baj lenne.
2013. nov. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan tudtam, hogy a fiùmnak ismerkedésünkkor megtetszettem, hogy àllandòan kimondta a nevem. Lehet nem jelentett semmit de nekem jòl esett, hogy kimondja már akkor amikor havonta csak egyszer volt alkalmunk beszèlni. Nincsenek olyan becézgetések, hogy bébi, cukorborsò, cicàm... De van szivem, èletem, drágàm, kicsim. Hàl Isten. Fontosnak érzem magam emiatt, hogy veszi az erőt és kimondja.
2013. nov. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!