Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel körülbelül, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel körülbelül, ha le akarok nyűgözni egy fiút egy grillezésen?

Figyelt kérdés

22 fokot mondanak, este is kint leszünk.

Én egy ejtett vállú, bordó, vékonyabb kötött pulcsira gondoltam, betűrve egy magasabb derekú, virágmintás szoknyába, áttetsző fekete harisnyával, fekete Martens bakanccsal.



2014. aug. 20. 23:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 16 éves vagyok.:)
2014. aug. 20. 23:28
 2/8 anonim ***** válasza:
jó lenne, ha az én vasárnapi grillezésemre jönnél :D
2014. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Marko polo ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót és ahogy a csajok öltöznek válogass :D

https://www.youtube.com/watch?v=TpNK5LiTXLA

2014. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 ennél igényesebb fiú, akinek tetszeni szeretnék...
2014. aug. 20. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ehez nem értek. :))
2014. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a martens bakancs az ne, inkább valami csinosabb cipő, ami persze nem túl vékony, illetve kényelmes legyen. A harisnya az rendben van, de akár lehet egy vastagabb cicanadrág (ha szoktál hordani) vagy csak egy derékszoknya, azt pl én nagyon szeretm:D de akár egy melegítő naci is lehet csinos, az a többi dologtól függ. Felsőnek szerintem egy kicsit lazább pólót vegyél fel, amiben látszik a vállad akár a dekoltázsod, de amint kicsit ottvagxtok, kérj a sráctól egy pulcsit, mert fázol. Akkor már beszélni is van miről:) ha valami kérdésed van nyugodtan írj privátot:) (17/F)
2014. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Marko polo ***** válasza:
Akkor nem tudom , de legalább meg próbáltam segíteni neked :D
2014. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elakarod kápráztatni akkor az egyéniségeddel tedd, és ne igy öltözz fel egy grillezéshez, mert ott csak egy szarka leszel ebben a szerelésben:D
2014. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!