Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha szinte utálom a gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha szinte utálom a gyerekeket, és nem is akarok? 21L

Figyelt kérdés
Minden stimmel velem, jól nézek ki ( nem akarok beképzeltnek tűnni, de tényleg), randikon is mindig jól eltudom beszélgetni, mindig keres utána a férfi...stb, de ha felteszik a kérdést, hogy akarok e majd gyereket, esetleg fiút, vagy lányt, és én válaszolok, hogy nem akarok akkor nem akarják elhinni, furcsán néznek, meg hogy majd ez változik...stb De nem, ez nem fog változni, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valami legyen a hasamban, hogy szüljek, szopassam, pelenkázzam. Viszolygok a gondolattól. Én utazgatni akarok, dolgozni, szórakozni, nem gyereket nevelni. Tini korom óta ezt gondolom, és nem változik. Sok nő meg lehord, hogy milyen nő vagyok én, ez legnagyobb öröm egy nő életében, hogy anya legyen...stb. Erősen gondolkodom az elköttetésen is, azt is tudom, ha véletlenül teherbe esnék aminek jó ha van 1 szàzalék esélye rögtön elvetetném. Nem váltanak ki belőlem a gyerekek érzelmeket, hogy jajj de jó lenne egy, milyen aranyos, hasonlók.
2014. aug. 17. 17:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%
Én elfogadnám, de szerintem ez alapvetően emberileg baj.
2014. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagyképű vagy és undorító
2014. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Igazi ribizli vagy ,jóértelembe
2014. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarnál? Éld a fiatal éveidet! :) Meg van elég ember. Nem miattad fog kihalni az emberiség. :D


(Én sem akarok. 19F)

2014. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%

Egy gyerek addig aranyos amíg:

- Nem a tied.

- Legalább 5 méter távolságba van.

- Nem sír.


Én is ezt gondolom pedig nő vagyok. Sokszor álmodozom arról hogy egy gyönyörű kertes házba élek a férjemmel meg a gyerekeimmel, de semmi sem ilyen egyszerű. És én sem tudom elképzelni ezt az egészet. Távol állnak tőlem a gyerekek. Én is inkább utazgatni szeretnék, és szórakozni.

Szerencsére a mostani barátom is ugyan így gondolja.

De attól még nem kizárt hogy ez változni fog.

Te sem tudhatod.

2014. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Na igen, vagy jön a kvázás, ribizés, holott 4 évig voltam együtt az első barátommal.
2014. aug. 17. 17:40
 7/27 anonim ***** válasza:
22%

Az, hogy tudod, hogy nem szeretnél gyereket szerintem nem baj, viszont az, hogy utálod a gyerekeket és nem váltanak ki belőled semmiféle jó érzést, inkább viszolyogsz tőlük az elég gáz.

Úgy gondolom, hogy egy egészséges lelkű, normál emberből (teljesen mindegy hogy férfi vagy nő) attól függetlenül hogy később szeretne gyereket vagy sem, egy kisbaba vagy kisgyerek látványa jóérzést, melegséget, kedvességet, mosolyt vált ki, ami belőled hiányzik így inkább tűnsz ridegnek, érzéketlennek mint nőiesnek :)

2014. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

valtozhat meg a velemenyed , de gondolom magadban most azt mondod nem miert valtozna , azert mert az evek alatt meg alakulhat a szemelyiseged noverem is ugy volt mint te , lam ra 5 evre gyereke lett

de szerintem te biztos nagyon makacs vagy a sorokbol ki is derult

de majd erre emlkezz , lehet hogy az eleted egyik legnagyobb hibajat koveted el

inkabb azt sajnalom hogy akinek nem lehet gyereke az mirol marad le , hulyeseget ne csinaljal max ha nem akkarsz majd gyereket es "veletlenul" osszejon ak abortusz .. hulyeseget meg ne csinaljal

2014. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%

Én se tudom megérteni az ilyeneket. Most nem tartod fontosnak, de 40 évesen lehet már másképp fogsz gondolkodni. Nem is most kell szülnöd...

20/L

2014. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel nincs semmi baj, nehogy már mások döntsék el, hogy mit csinálj meg mit ne, úgy éld az életed, ahogy neked jó, ha nem akarsz gyereket, akkor nem akarsz..ez van
2014. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!