Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér srácok! Hogy megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér srácok! Hogy megy a csajozás?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szarul,még is hogy menjen?
2014. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy osztálytársam. 16 éves, kövér, ráadásul még a dumája is szar, egy bunkó paraszt, és már 3(!!) arátnje volt, az utolsóval még mindig együtt vannak. Én nem tudom, hogy csinálja... egyébként azon kívül, hogy kövér, még csak nem is helyes, meg mondom, belülről se szebb...
2014. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fogyjál le, aztán szólj hozzá! Ha nagyon akarnád simán menne, de neked kényelmes ez a kocaélet, kedves első!
2014. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Ja, én magas vékony srác vagyok. :D 184cm/78kg

2014. aug. 21. 00:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy, megmondom, mosolyognak, majd elmondják, hogy leragadtam a legjobb barát kategóriában...
2014. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!