Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18/L 27/F túl nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L 27/F túl nagy korkülönbség szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 04:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek egyikőtöket sem, de 27 évesen lassan már családalapításon kezd gondolkodni az ember, a 18 éves meg szinte még gyerek. Szóval ez jelenthet gondot.
2014. aug. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Belefér. :)
2014. aug. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt mondom, nem a kor számít, hanem hogy ki milyen érett, milyen az életfelfogása. Ismerek 27-30 éves embereket is, meg 18 éveseket is, és akad olyan, hogy egy 18 éves komolyabb mint egy 27.
2014. aug. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond ezzel csak előtte tisztázni kell a hoszabb távú terveket. Amikor mi összejöttünk bnőm 18 volt én 31(de 24-nek nézek ki) azóta már együtt is élünk és minden rendben.
2014. aug. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalom , megállapodtok egymás mellett , aztán a csaj észbe kap , hogy nem volt fiatalsága
2014. aug. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rékcsi ***** válasza:

Belefér, de mindenképpen beszéljetek a családalapításról, tudom, h neked ez még távoli, de egyeztetni kell vele, mert neki már esetleg megfordult a fejében ez a dolog. Én is megbeszéltem ezt a barátommal (én 17/l, ő 26/f), és azóta együtt vagyunk, a lényeg csak az, h beszéljetek meg mindent, tisztázzátok az elején a dolgokat :)

17/l

2014. aug. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos a szüleitek jó szemmel nézik , amugy mi az élvezet ebben a lánynak? Felnőttnek érzitek magatokat ettől?
2014. aug. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg hajtsak a 12-14 évesekre?xd
2014. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rékcsi ***** válasza:

Nem érezzük ettől felnőttebbnek magunkat, nekem pl úgy volt, h haverkodásnak indult, aztán szépen lassan egymásba szerettünk és a haverjai is bírnak :)

17/L 25/F

2014. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!