Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy olyan fiúval aki helyes, de viszont kicsit nagy az orra és pattanásos?

Figyelt kérdés

Őszinte véleményekre vagyok kíváncsi!

Kort írjatok!

"De viszont"-ra nem kérek tanárnénit, mert nekem ezt így esik jól leírni.


[link] ilyen orrom van csak kicsit nagyobb.

[link] ehhez hasonlóan pattanásos az arcom.

[link] A szemöldököm meg kb ilyen.


A többi cucc az nagyjából rendben van. :D 16/F



2014. aug. 21. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Aki helyes az azért helyes mert jól néz ki. Nem azt, hogy ocsmány orra van. Akkor már az nem lehet helyes sem!
2014. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor pontosítok ha nem forog a fogaskerék odabent, helyes lenne ezek a hibák nélkül.
2014. aug. 21. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Előbb tanulj meg helyesen írni de viszont.

Ha nem lenne nagy orra akkor helyes lenne, de addig tényleg nem helyes.

2014. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orroddal túl sok mindent nem tudsz kezdeni DE VISZONT ha kicsit is igényes lennél magadra, elmennél kozmetikushoz, az szépen megcsinálja a szemöldököd és nem ilyen csúnya bozontos lenne, aztán elmennél bőr gyógyászhoz KEMÉNY kb 15 percre(!!!!) aki írna fel neked vagy kenőcsöt vagy valami orvosságot amitől elmúlnának a pattanásaid!!!
2014. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a pattanásaiddal keress meg egy bőrgyógyászt aki rendbe tudja rakni az arcodat

a szemöldökkel pedig menj el kozmetikushoz, ő a férfiasság keretein belül ki tudja szedni a szemöldöködet

az orroddal meg nincs semmi baj

2014. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bőrgyőgyásznál voltam kezelem is az arcom, DE VISZONT nem 1 perc alatt tünteti el a cuccot, így hát várnom kell az eredményre. Az orrommal kapcsolatban én azt gondolom, hogy jól áll a pofikámhoz, DE VISZONT inkább mások véleményére adom. A szemöldök téma az meglesz oldva. DE VISZONT :D arra lennék kíváncsi, hogyha egy ilyen srác elhívna pl randizni, elmennétek e vele:)
2014. aug. 21. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tökre bejön az ilyen szemöldök. :D Az orral nincs semmi baj, pattanásokat meg el lehet tüntetni, vagy majd magától helyrejön.
2014. aug. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!