Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél, ha 3 hónapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdenél, ha 3 hónapra be lennél zárva egy szobába egyedül?

Figyelt kérdés

3 hónapon keresztül be lennél zárva egyedül egy szobába, maximum heti egyszer mehetsz ki, akkor sem egyedül, és nem bárhová.

Naponta kétszer ehetsz és az internet is elérhető.


Direkt ide, ne tegyétek már át :(


2014. aug. 21. 15:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Kockulnék.
2014. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

PONT MOST KEZDTEM EL OLVASNI A RAGYOGÁS-T!!!!



Ez nem lehet véletlen.

2014. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Egész nap edzenék.
2014. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
kb. sokan így élnek...
2014. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Megszöknék, eladnám a motorom, vennék belőle egy lovat, fognám a pacit, televerném rush-al és rávenném, hogy szexualizálja seggbe a felelőst, aztán hahotáznék rajta.
2014. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy lenne érdekesebb kérdés, ha nem lenne adott a net. Gyakorlatilag így semmi gáz, egész nap beszélgetnék ismerősökkel, vagy játszanék a gépen, neten. Zenét hallgatnék, és filmeznék orrba-szájba. Éjjel fent maradnék sokáig, majdnem reggelig, hogy aztán másnap sokáig aludhassak, akár délutánig is. Ezzel is telne az idő. Meg a kajálásokat is jó hosszúra húzni. Alkohol van-e? Ha igen, innék, hogy berúgjak, és akkor is többet aludnék. Ha nincs, akkor amit e nélkül írtam.
2014. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokban nem különbözne ez a mostani életmódomtól. Bár én csak napi egyszer szoktam enni, vagy néha annyiszor se, maximum iszom egy bögre kávét meg teázom egész nap... (Tea meg kávé járna ugye?) 3 hónap meg nem valami hosszú idő.
2014. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Általában van net, de korlátozott. Nem hallgathatsz zenét, és nem nézhetsz filmet rajta. És semmit sem tölthetsz le.
2014. aug. 21. 15:43
 9/27 A kérdező kommentje:
Aha, persze. Kávé is van meg tea is :)
2014. aug. 21. 15:44
 10/27 anonim ***** válasza:
ohh én akkor is ellennék, ez nem olyan vészes.
2014. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!