Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti képesek vagytok/lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti képesek vagytok/lennétek éveken keresztül jól érezni magatokat egyedül, miközben azért szeretnétek párt?

Figyelt kérdés
Képesek vagytok végig hinni abban, hogy majd jön valaki?
2014. aug. 20. 17:48
 1/7 anonim válasza:
Igen.
2014. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerida ***** válasza:
100%

Igen, mást úgy sem tehetünk...


És én amúgy is inkább vagyok egyedül, mint egy rossz párkapcsolatban

....

2014. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem vagyok szerelmes, akkor általában nem is hiányzik az, hogy legyen valakim, úgy értem, a mindennapokban. Partnert viszont könnyű találni, azzal nincs gond. Olyan még nem volt, hogy csak úgy "szerettem volna párt".
2014. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első kérdés első felére a válasz igen, a legutóbbi párkapcsolatnak nevezhető valamim 2 éve volt, azóta én köszönöm szépen, de élvezem az életem megkötések nélkül.

A második kérdésre had válaszoljak egy idézettel: "Hinni az hisz, aki nem tud." - Bari, a tetovált portás a koleszból.

2014. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen és igen
2014. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többnyire igen, de szerintem mindenkinek vannak időnként mély pontjai, rosszabb napjai.
2014. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, élvezem az életet, és jól érzem magam. Már évek óta nem jön a nagy Ő, de nem baj, én ráérek.
2014. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!