Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gázos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gázos az, ha már vagy 5éve egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a kimondott Don-Juan, (már mint kezdeményezésben), de azt sem lehet rám mondani hogy bánya rém lennék (ez tény)! Valamiért nem vagyok a csajok kedvence (sajnos)! Pedig van dumám, humorom, és néha csak úgy dől belőlem a hülyeség. Elég sok mindenről is el lehet velem beszélgetni, mivel sokat olvasok! Ami tény, hogy nem vagyok gazdag pasi, és BMW-m sincsen (na, de azért a lepukkant kategória sem igaz rám), és mondjuk kis csoffadt szerencsétlen sem vagyok szóval... Ja, amúgy 29F! :D
2014. aug. 19. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha kisvárosban laksz, ne csodálkozz.. mész emberke közé?
2014. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát, szó mi szó, nem túl nagy város. Barátok hiányában kicsit nehezebben járok el egyedül.
2014. aug. 19. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez a gond...
2014. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lakáson kívül próbálkoztál már?
2014. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig a legkönnyebben úgy lehet barátnőt szerezni, ha a barátokkal elmész valahova és ők hozzák az ismerős/rokon/barát lányokat.
2014. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Haha, hogy ez még nem jutott eszembe kimenni otthonról, na ne szórakozz!!! :D Csak valamiért azt látom, ha el is megyek néha otthonról (szórakozni), hogy nem vagyok még a "normálisabb" lányoknak sem annyira érdekes! Sajnos azt kell látnom, hogy (és bocsi a kivételnek) de mindenki a gyökér, nyikhaj, pénzes pasikat keresi! Nem beszélve arról, hogy aki meg szabad lenne a korosztályomból, az is vagy 10évvel öregebb pasit akar valamiért!? :)Hiába vagyok, jó fej, intellektuális, dumás srác, ha a kutya sem figyel oda rám! :)
2014. aug. 19. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én felnézek az ilyen pasikra. (kivéve ha azért van egyedül, mert egy buta köcsög, aki koslat a lányok után és már szánalom tárgya)
2014. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ömm... 24 vagyok, de nem akarnék 34 évest... :D
2014. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére akkor nem rólam van szó, mert én inkább az utóbbi években a kicsit az öntörvényű, magányos farkasok táborába kezdtem el bele tartozni! (de most itt nem ér ám minden rosszra gondolni) csak tudom, hogy mit miért teszek, és nem szeretem ha bele szólnak a dolgaimba! Nem az a kis nyomi, csajokat kukkoló, vagy állandóan azok után koslató szánalmas kis perverz vagyok! Bár ha tetszik egy lány, azért a szemem nem csukom be! :)
2014. aug. 19. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gázos sztem... Van ilyen. Nálam pl az a baj h.kevés lehetőségem van ismerkedésre, szintén kisváros, ugyanazok az emberek. De próbálj meg nyitott lenni! 22/L
2014. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!