Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor használ ki egy fiú, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor használ ki egy fiú, egy lányt?

Figyelt kérdés

Akkor ha lefekszik a lánnyal majd otthagyja, vagy már akkor is ha csak érzelmileg játszadozik vele?

Csak kíváncsi vagyok, nálam már az érzelmi dolog is annak számítana, de érdekelne mások véleménye is.


2014. aug. 21. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
mindkettő
2014. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindkettő bizony!
2014. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont ahogy leírtad az úgy van
2014. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érzelmileg is kilehet használni,ha olyan buta a másik,hogy bedől az ilyesminek.Elég undorító dolognak tartom ezt.
2014. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is. De már ismerkedésnél is? Ha még nincs semmi köztük, csak találkozgatnak, de mondjuk a fiú hitegeti a lányt, stb.
2014. aug. 21. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő!


Undorító dolgoknak tartom a kihasználást.

Mind a fiú, mind a lány részéről. Ki milyen módon csinálva.

2014. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Akkor nem én gondoltam rosszul.
2014. aug. 21. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:

egy hetvegere en is baratnopotlek lettem. en meg mar majdnem el is hittem.

szemetseg.

2014. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én sajnos több hétre :S a srác még utána bizonygatta is hogy nem használt ki mert nem történt semmi komolyabb, csak randizgattunk... Ezért is jöttem ide, hogy más is úgy gondolja-e a kihasználást mint én
2014. aug. 21. 17:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és a komolyabb dolgot ő arra értette, hogy nem feküdtünk le, így nem is használt ki...
2014. aug. 21. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!