Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hülye kérdés, de fiúk: Ti hülyének néztek egy lányt, aki sok smileyt használ?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy mások egy kis hülye p.csának nézzenek, épp ezért a kérdések kiírásakor nem is szoktam smileyt használni. Elegem van azokból, akik csak azért titulálnak másokat idiótának, mert sok smileyt használ. De mondjuk így msn-en, esetleg facebook chaten sokszor használok hangulatjeleket és hát nem tudom, szerintetek emiatt az illető azt hihetné rólam, egy buta kis liba vagyok? Mondjuk ha számít, általában kiírom normálisan a szavakat, szóval még nem is használok ilyen "vok", "mek", stb. kifejezéseket. Egyedül a pillanatot szoktam pill-nek írni.

Ez gáz?

14l


2012. okt. 8. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha így ír :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


Akkor elég idegesítő tud lenni :D :) xD

2012. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem gáz, sőt ettől nem vagy buta liba, hogy ilyen hangulatjeleket használsz. Én sem szoktam megvetni a smileykat. Használd csak nyugodtan őket!

2012. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :P
2012. okt. 8. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Áhh, ugyan... xddddDddDdD

Komolyra fordítva, rühellem.

2012. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésed hülye, hanem a kategória rossz. :) ennyitől még nincsen világvége, sőt, aranyosabbnak tűnik tőle a hölgyemény, de azért "beszéd" helyett ne ikszdézzen folyton. Én inkább a mektől, sztemtől, htől, voktól és társaiktól mászok a falra.
2012. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz nem vagy buta liba,csak 1 érett szexi 14 éves csaj. Én is imádom smájlikat,én is kapok sok van belőlük,nem zaavt
2012. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A sok smileyt úgy értettem, hogy a sorok végére gyakran odarakok egy hangulatjelek. De azért nem abból áll az egész beszélgetés, hogy én küldök neki egy mosolygósfejet, ő meg visszaröhög rám és hurrá, de karalyok vagyunk, élőbe meg csak pislognánk egymásra, mint hal a szatyorban.

6.:Honnan tudod, hogy szexi vagyok? :)

2012. okt. 8. 18:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit: az a htől mit jelent? Tudom, ez így fura pont tőlem, de még komolyan nem hallottam ezt a rövidítést :D
2012. okt. 8. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen is telenyomkodom a mondatvégeket kettőspontshiftdével és senkit nem érdekel. :D

21L

2012. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva elég idegesítő pl ez:

:DDDDDD


Vagy ez:

xDDDDDDD


Nem bírom.

Ettől függetlenül nem biztos,hogy hülye az illető aki ennyi smileyt használ,de láttam már olyat,aki ennyit használt,és ostoba volt mint a s*gg.

2012. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!