Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan férfival aki dolgozik ugyan, de keveset keres (pl 50-60 ezret)?

Figyelt kérdés
Amúgy a kérdés elméleti.

2014. aug. 21. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért tenném?
2014. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha jó ember, és megbecsül, szorgos, törekszik jóra, s persze szeret, akkor igen.
2014. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindjárt jönnek a válaszok, hogy hogyne, persze, nem számít a pénz. Ja, ha épp nincs senkije, esetleg..de mihelyt talál egy módosabbat, már lép is le. Nem gondolod, hogy nyomorgni fog mellette egész életében?
2014. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan ismerek egy srácot, kb nem keres Pesten 60-nál többet, és olyan nője van, aki havi 700 ezret keres. :D
2014. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
hát szerintem aki csak annyit tudd keresni annak nem sok esze lehet :)
2014. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is nő vagyok,van párom,aki normálisan keres,de amúgy szerintem nem ettől függ feltétlenül hogy valakinek mennyi esze van...

Szóval én összejönnék akár ilyen férfival is.

2014. aug. 21. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Iskola mellett diákként 8 órában dolgoztam, havi 75.000 Ft-ot kerestem és egy lyukban laktam amit albérlet címen fizettem. Volt barátnőm, aki a mai napig is velem van. A pénz sosem játszott különösebben nagy szerepet a kapcsolatunkban.
2014. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, nem ettől függ. Amúgy meg ennél kevesebbet már nem nagyon kereshet, szóval később csak jobb lehet.
2014. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!