Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás lett az én kis álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás lett az én kis álom kapcsolatomból. Szeretném felejteni de nem megy! Lassan 2 hete mindenek. Amerikába ki megyek, ott tudok felejteni, vagy ugyan így katognék?

Figyelt kérdés
Mindenhol őt látom !Be kell mennem pestre, csak ő van előttem . Elmegyek a szobánk ajtaja előtt , sírva fakadok. Házban nem tudok úgy mozogni, hogy ne rá emlékeztesen . Arra gondoltam Amerika segithet, van kint rokonjaink is.Végleg itt hagyni mindent!Gyáva dolog lenne?
2014. júl. 24. 11:37
 1/4 A kérdező kommentje:
és nem tudom elviselni még a gondolatot se, hogy mással lássam
2014. júl. 24. 11:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gyáva dolog szerintem. Egy lehetőség is egyben (munka).

Ott is ő fog a fejedben járni de lehet könnyebb lesz bár nem hiszem. Ami segít az az idő lehet csak. És az mindenhol ugyan olyan lassan telik...

2014. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen rokonaid laknak kint? Mert ha végleg itt akarsz hagyni mindent, akkor csak akkor mehetsz, ha a szüleidről van szó. Feltéve, ha az USA-ról beszélsz. Mert Amerika nem egy ország...
2014. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lakni akarok kint, kint megélni

Haza jönnék 3havonta látogatni

2014. júl. 24. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!