Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitoltottem egy felnott iq...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitoltottem egy felnott iq teszetet de en gyerek vagyok (14 eves) akkor is ugyan az az eredmeny?

Figyelt kérdés
99 lett az eredmeny. A mensanak a tesztjet toltottem ki, ami 17 eves kortol van. De kivancsi voltam igy kitoltottem.
2014. aug. 9. 22:40
 1/5 anonim válasza:
igen!
2014. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez mind hüly eség.elmondom,van olyan hogy van 1 kérdés,2-3 válasz és egyet x-elj be.de van hogy terád mindkettő ugyanúgy vonatkozik.Ezek csak játékok,ennyi.
2014. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fiú vagy lány
2014. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lany vagyok.

Kitoltottem egyet gyerekeknek. Ott lehetett 14 eves kortol is. Akkor 124 lett.

2014. aug. 9. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek az internetes tesztek nem relevánsak. Csak a szakemberek által mért tesztek hitelesek.
2014. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!