Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek kezdeményezni, egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kezdeményezni, egyáltalán szimpatizálhat velem?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és tavaly közös társasággal voltunk hétvégén egy buliban,amikor megismerkedtem a sráccal.Beszélgettünk,de ennyi.

Ő kiköltözött Németországban,ott dolgozik ( orvos),de sokat hazajár.

1 hónapja irt nekem facebookon,mintha nagyon jóban lennénk ( egyszer beszéltünk,azon a bulin ),hogy megy ki a Balatonra,szívesen elvisz engem is ha megyek.Aznapra már volt programon,így nem fogadtam el az ajánlatát.Másnap megint írt,hogy akkor megyünk-e egy napra kiruccani,Horvátországba,majd mikor rákérdeztem,hogy mi ez,azt mondta nem nekem akarta írni,de ha gondolom még van 1 hely a kocsiban ( nem mentem).Eltelt azóta pár hét és írt megint,hogy nem találja a telefonját,segitsek neki megkeresni ( pont aludtam ).Másnap irtam neki,hogy bocsi,aludtam és akkor pedig mondta,hogy nem baj,de most mennie kell,de puszil.


Most én ezt félreértelmezem ?


2014. aug. 22. 16:25
 1/1 Kovács Andrásné Ildi válasza:
Szerintem, ha minden nap ír neked, ezt nem lehet félre érteni.Én abban látom a problémát, hogy te sem tudod mit akarsz, és nem érzek a leveledből semmi "ráhangolódást".
2014. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!