Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Hinnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tornai Katalin kérdése:

Ti mit tennétek? Hinnétek neki? vagy jobb lenne ha továbbra is titokban nyomoznék utána?

Figyelt kérdés
A múltkor beleolvastam a párom fészébe.tudom nem volt szép dolog,de tudni akartam,valóban bízhatok-e benne,mert gyanús volt h.ő folyton csak lányokkal akar barátkozni.Olyan dolgokat írt 2 lánynak,h.ő nem is szeret engem és csak érdekből van velem,mert nem akar hazaköltözni a szüleihez.Ráadásul ma találtam olyan üziket,amiket más lányoknak írt,udvarolt nekik,és ennek az üzenetnek a keltekor mi már háromnegyedévesek voltunk kb.amikor rákérdeztem ezekre az üzikre először fellázadt,h.én milyen jogon olvasok az ő oldalán.ordított,kiabált velem.pedig ő bármikor szabadon jöhet-mehet az én oldalamon.Aztán magyarázat képpen azt mondta,valaki feltörte a fészét,és a nevében írkáltak ilyen üziket.
2014. aug. 22. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ahelyett, hogy őrt állnék mellette inkább keresnék mást
2014. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értem én hogy szereted és naiv vagy, de kérlek, nézd már egy kicsit a dolgok reális oldalát. Úgy hagynám ott a francba ezt a jellemtelen embert, hogy hátra se néznék.
2014. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyenge magyarázat volt!! Én hagynám a francba!
2014. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
keress egy olyan pasit aki tényleg szeret ezt meg dobd ki !
2014. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Feltörték...és ilyeneket irogatnak. Jaj istenem...Ha csak elgondolkodtál, hogy ez lehet, hogy igaz akkor...én nagyon sajnállak. Komolyan.
2014. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy te megengeded, hogy a fészeden böngésszen nem jelenti azt, hogy te is belenézhess.

Én nagyon allergiás vagyis a személyes dolgaimra.

Elsőnek bebasznám úgy az ajtót, hogy kiessen tokostúúúl majd szakítanék veled mert nagyon nyomorult dolog más személyes dolgaiban turkálni.

2014. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen hülyének néz téged. Majd biztosan feltörték... Nem nyomozni kell utána, hanem ezek után páros lábbal kirúgni. Csak kihasznál.
2014. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, feltörte a Face adatlapját. :D Kamu szöveg nagyon.

Facebook-ot elég nehezen lehet feltörni, főleg távolról. Ahhoz elég alapos informatikai ismeret kell és ismerni a kódfejtést+szoftveres hozzáférésis kell hozzá. Max akkor ha tudja a jelszavát.

Hagyd a fenébe ezt a kretént, keress mást.

2014. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!