Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot. ötletet szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot. ötletet szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit lassan egy éve láttam eg nagyon de nagyon megtetszett... egy suliba járunk két évvel idősebb nálam. Tudok rola pár dolgot mivel az egyik barátnőm az osztálytársa de személyesen még egy mukkot se váltottam vele ..tul félénk vagyok ahhoz hogy leszolitsam ... de jo lenne vele kapcsolatba kerülni ha haveri szinten akkor csak haveri szinten de meguntam a távolrol figyellek a folyoson történetet... szerintetek hogy tudnék vele összehaverkodni? előre is köszönöm :) 16L
2014. aug. 22. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd az osztálytársa, akkor miért nem kéred meg, hogy mutasson be neki?
2014. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nincsenek annyira jóba csak osztály társak....
2014. aug. 22. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha látod hogy téged néz vagy valami mosolyogj rá kedvesen, szemezzetek, aztán ha szimpi vagy neki odamegy :)

vagy vegyél bátorságot "véletlenül" keveredj mellé aztán valamivel szolítsd meg :)

2014. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mivel tudnám leszolitani? nem köszönhetek rá szegény szerintem azt se tudja hogy ki vagyok :D
2014. aug. 22. 19:26
 5/5 anonim válasza:
ha nem mered élőbe leszólítani először próbáld meg facen felvenni vele a kapcsolatot...írhatnád neki h" láttalak a suliba nagyon szimpatikus vagy szeretnélek megismerni" ha nyitott a srác nem fog visszautasítani..én is így kezdtem az ismerkedést a sráccal :) hajrá :) L/18
2014. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!