Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért mondta ezeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért mondta ezeket?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi fiú barátom, aki messze lakik tőlünk. Kisebb korunkban sokat találkoztunk, de ahogy idősebbek leszünk, kb. 2 évente találkozunk. Amikor legutóbb ott voltam náluk olyanokat mondott nekem, hogy ,,Szép a profil képem Facebookon" (Pedig egyikőnk sem kocka) meg mutatta nekem, meg egy kisfiúnak (az anyukáink barátnőjének a párjának a fia, kicsit bonyolult)a foci mezét, és megkérdezte, hogy fel akarom-e venni. Meg ilyenek. Ezeket nem tudtam mire vélni, szerintetek miért mondta? Negatív kommentektől kíméljetek! 13/L

2014. aug. 22. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet bejössz neki, lehet csak kedves akart lenni :) ha akar valamit úgyis ír majd :)
2014. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja meg azt kifelejtettem, hogy kérdezte, hogy Tetszik-e nekem valaki. Mondtam, hogy nem. Ő meg azt mondta, hogy most mondjam úgy hogy a szemébe nézek.
2014. aug. 22. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?
2014. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
annyi, mint én, decemberben lesz 14
2014. aug. 26. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg tetszel neki, bár a srácok ebben a korban elég éretlenek és komolytalanok, de vannak kivételek. És nem is kell elsietni, fiatalok vagytok még.
2014. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert meglepődtem.
2014. aug. 26. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!