Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 hónapos kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapos kapcsolat után mennyi ideig normális depressziósnak lenni?

Figyelt kérdés
Igaz, rövid ideig tartott, de nagy, feltétel nélküli, erős és kitartó szerelem volt részemről. A sok rossz ellenére is életem legboldogabb időszaka volt. Félember vagyok nélküle, elvesztettem mindenem, amim volt. A motivációm, a lelkesedésem minden iránt, amit imádtam. Teljesen begubóztam, itthon fekszem, sírok, magamat okolom, agyalok egész nap, nem tudnának nekem olyat mondani vagy adni, nem tudnék olyat tenni, amitől egy kicsit is jobb lenne. Jelenleg nem tudom, képes lennék-e valakit ennyire szeretni, ennyire bízni, áldozatot hozni, és megmondom őszintén, nem is akarok. Mennyi ideig normális ez? Direkt nem írtam, mikor történt a szakítás, majd később leírom. Bunkó válaszokat nem kérek, van így is elég bajom. Köszönöm mindenkinek!
2014. aug. 22. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
150 óráig.
2014. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semeddig. Nem normális
2014. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ameddig te úgy érzed hogy nem probléma.
2014. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már az elején is úgy éreztem, hogy probléma. Persze, hogy az. De nem tudok mit tenni.
2014. aug. 22. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!