Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami? Lent

Figyelt kérdés

13 vagyok.nagyon tetszik egy családi ismerősünk fiú 19 éves ( én lány vok ).mikor nálunk volt,játszottunk és azt mondta h nagyon cuki vagyok.nekem nagyon tetszik ,neki nincs bnője,de nem merem f b - on bejelölni és megkérdezni tőle .bejelöljem??? Szerintetek hogy fogadná?kérlek segítsetek,ez nem kamu,ne jelentsetek miatta,mert sokat gondolok a fiúra segitsetek.

Ja és ijen "tanulj/ne ezzel foglalkozz" trollokk kerüljenek , csak aki télleg akra segiteni az irjon.

koszi <3 13/L



2014. aug. 22. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
tanulj/ne ezzel foglalkozz
2014. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

??..

segitsetek naa . Fontos!

2014. aug. 22. 19:13
 3/18 anonim válasza:
31%
Mi3rt nem jelölöd be facebookon családi ismerős vagy sem? Nem hinném hogy furcsának találná. Ha meg beszélsz vele akármiről l3gy magabiztos és közbe kérdezgesd.
2014. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Játszottunk XD Kifestőztetek vagy mi? :D Kérdésedre a válasz, ha a fiúnak van normális esze akkor nem lehet köztetek semmi.
2014. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Jelöld be, abból nem lesz baj. Pár év múlva meg bármi lehet belőle.
2014. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

oké, bejelölöm remélem visszajelől

de az a gond ,hogy nagyon ritkán talizunk(csk 1 fél évbe egyszer ), s mi lesz ha a következőkor már bnője is lesz?. fb-n ráírjak vagy az már télleg nyomulás?

2014. aug. 22. 19:18
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy játszottunk. Hanem tollasosztunk pingpongoztunk hűlyültünk na
2014. aug. 22. 19:19
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Egy 19 éves fiúnak már több kell, szerintem ezt te is sejted. Majd 2-3 év múlva jó lesz az :D
2014. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
2 3 év?? Addigra olyan öreg lesz :/
2014. aug. 22. 19:29
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj, egy 19 éves fiú nem fog komolyan venni egy 13 éves lányt, mert ő már többet vár egy kapcsolattól, mint te, mert gondolom még 2-4 évig nem szeretnél lefeküdni senkivel, és nem mellesleg az törvénytelen is lenne. Másrészt pedig más korosztály, és másképp gondolkoztok, akármennyire is jól kijöttök egymással. Azt tanácsolom neked, hogy lépj túl, mert nem hiszem, hogy ebből bármi is kialakulhat, maximum 3-4 év múlva, de az még sok idő, és nem kell leragadni nála, főleg, hogy nem is biztos a dolog. Nem mondom, hogy jelöld be, vagy kezdj el vele beszélgetbi, mert szerintem nem kéne beleélned magad. Hidd el, később majd te is reálisan látod majd a dolgokat.
2014. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!