Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek az olyan lányokról akik pletyka alapján ítélnek meg egy pasit?

Figyelt kérdés
Megítélik pletyka alapján mielőtt megismernék.
2014. aug. 22. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem azokat az embereket, akik pletyka alapján ítélnek el/meg bárkit is.
2014. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekelne, ha megismerne, úgyis tudná, hogy jó ember vagyok.
2014. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

komolytalanok

nincs önálló személyiségük

2014. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az összes lányt a barátnői irányítják... Nekem ezért nem volt még csajom, kollektíven nyominak könyveltek el és kész...
2014. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rólam nem pletykálnak rosszat, mert nem tettem olyat. Aki meg igen, az biztos jobban tudja. Igazat adok neki, legyen boldog.


Csak azt lehet ezekkel felhúzni, aki magára veszi. Hát neked sikerült magadra venned! Jó étvágyat!

2014. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen...elterjesztették hogy megerőszakoltam egy lányt, közben ő jött fel hozzám hogy lefeküdjön velem csak nem lett belőle semmi. Na mindegy.

Tipikus: Felmegyek a hegyre f.ingok' egyet mire leérik azt terjesztik hogy bek.akiltam....

2014. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azt hogy nincs életük...azzal foglalkoznak milyen lehet a másiknak.

mondjuk egy pletyka, az lehet a szeretet miatt, de a gyűlölet miatt is.

2014. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem pletyka miatt hagyott el a barátnőm, szóval imádom őket
2014. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!