Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítél, mit tegyek? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítél, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok és 7-8-9 évvel idősebb srácok egyszer odajöttek. Semmi nem volt benne, beszélgettünk, de utána a barátnőm lek_rvázott, hogy egyáltalán minek állok velük szóba stb. Utána bevettek egy ilyen csoport chatbe és ott poénból olyanokat írogattak, hogy jönnek és megd_gnak, meg hogy kényeztessem őket... a barátnőmnek egyszer odaadtam és meglátta, azóta meg nemáll velem szóba és szinte az össze barátomat elüldözte mellőlem... mit kezdjek vele? és tényleg olyan elítélendő ez?
2014. aug. 22. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a bizonyítékod arra hogy a fiuk csak poénkodnak ? hidd el egy olyannal akivel még ha ő lenne az utolsó se tudnák elképzelni a dolgot annak még szerinted poénból se irnák ezt :)
2014. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem elítél, hanem irigykedik.
2014. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+ nem szokás random odamenni ismeretlen lányokhoz bejössz nekik ha nem vennéd észre :)
2014. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem... de mit tegyek? és ez elítélendő?
2014. aug. 22. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ítélendő el. Ha az összessel lefeküdnél az se lenne elítélendő, ha neked jó.

A barátnőd irigykedik, tapasztalat. Mikor kis 14 éves voltam és a barátnőmnek lett pasija, aztán mégegy...és mégegy...és ezzel le is feküdt, na akkor én is elmondtam mindennek, hogy felelőtlen, most ezt miért kellett, fiatal még bla bla. Tehát úgy csináltam mint aki erre rossz szemmel néz, közbe meg persze evett a sárga irigység.

2014. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!