Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok recskázás befolyásolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok recskázás befolyásolja a későbbiekben majd a szexet?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, van mikor naponta 2x is, de legtöbbször csak 1x recskázok, kb olyan 5-10 perc alatt szoktam elmenni, bevallom 14 éves korom óta naponta. Sajnos csajoknál nincs nagy szerencsém ezért csinálom.

2014. aug. 23. 01:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#3-asnak igaza van, csökkenni fog az erre szánt idő, és amikor élesben kéne teljesítened, gyorslövetű leszel... a csajok utálják az 5 perces szexet.
2014. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát elmondanám, ha el is folytaná. A szűz az szűz, ugyan úgy 5 perc alatt elélvezne szex közben. Butaságot beszéltek. A recskázás normális folyamat. Napi 1 nem is sok. En még régen 8-ba lettem felvilágosítva biosztanárral. Ő mondta, hogy egészséges, mert levezeted a feszültséget. Csak ne vigyük túlzásba, mert az már káros. 16 évesen hova kúrjon? Ilyen korba keressen 1 éjszakás kalandokat? Ha van 1 barátnője akit szeret, majd őt kúrhatja. Istenem!
2014. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy szűz fiú, hiába nem recskázik vagy elfolytja. Mihelyst észreveszi, hogy egy vaginával van dolga. Egyből úgy áll a zászló, hogy már csöpög szinte és amikor bedugja akkor sok idő nem kell, hogy elmennyen. Ne halgass rájuk kérdező. Inkább olvass utána, vagy kérdezz olyat aki ért hozzá. Kapásból 5 oldalt tudnék kilinkelni ami ezt elmondja. -.-
2014. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Annyira buta vagy kérdező,hogy már fáj :(
2014. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!