Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Kisebb baráti körömnek elege lett belőle, hogy én a szabadidőmet egy lánnyal töltöm, akibe szerelmes vagyok és ő is belém. Azt állítják, hogy sose megyek velük bulizni. Ez NEM igaz! Csak pár alkalmat hagytam ki, de nekik már ennyi is sok. Azt mondják dönthetnék, hogy kit választok. Szerintem egy kicsit irigyek is. Nekik főleg csak alkalmi kapcsolatok jöttek össze. 18 évesen még itt jár a gondolkodás? Az ilyen emberek egyáltalán barátok? Lehet, hogy szívesebben választanám a szerelmem helyettük és nem érdekel, ha kiközösítenek.

2014. aug. 23. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ezért besértődnek, akkor nem igazi barátok. nem éri meg parázni rajta.
2014. aug. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen a szerelemre szavaznék. Az ilyen barátok nem is igaziak.

Egy lány véleménye

2014. aug. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És ha nem mész velük, akkor mi van? Felnőhetnének már, nem 13 évesek vagytok.
2014. aug. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ugy erzed hogy letudjatok egymassal elni az eleteteket akkor a csaj. De ha nem, akkor a baratok. Mindig a baratokat valaszd 21 eves korodig.

Bar a baratok nem allitanak valasztas ele, hacsak nemviszed tulzasba.

De ha a csaj elhagy, neked mid marad? Es ha a baratok hagynak el? :) ezen gondolkozz

Bar a baratokkal mindig kilehet bekulni. Ha meguntad a bulizast valaszd a csajt. :D

2014. aug. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szerelmet nem éri meg eldobni a barátok miatt...viszont a barátokat nem éri meg eldobni a szerelem miatt...egyensúly...de ezek nem tűnnek barátnak...szóval ebben az esetben egyértelmű :)


Az igaz barátok elviselik a szerelmed bármilyen is...

A szerelmed elviseli a barátaid bármilyenek is...

Mind2 kapcsolatot ápolni kell...

2014. aug. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keskeny a mezsgye a barátok és a szerelem határán. Vigyázni kell, mert az is igaz, ha komoly barátok, és egy szerelem miatt kezdesz beleszarni a lelkükbe, akkor utána már ne keresd őket, ha szakítanál a szerelmeddel. Akkor jók lennének....de ahogy olvasom a kérdésedet, itt inkább irigység, érzelmi zsarolás van. Nem valami jó barátok, ha pár alkalmat így felmondanak.
2014. aug. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vizsgáljuk meg a bandázás célját.

ha őszinte magához az ember,akkor azért bandázik mert nincsen nője és jobb társaságban lenni mint egyedül.

legfeljebb akkor aktuális egy közbelépés a haverok részéről,ha azt látják,hogy nem vagy domináns a kapcsolatban,elpapucsosodtál.

ilyenkor tényleg nem árt az ébresztő és a barátok objektív véleménye mielőtt full hülye papucsot csinálsz magadból.

2014. aug. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rövidesen ők is elpártolnak egy csaj kedvéért. Ez a dolgok rendje. Később aztán újra összejöttök.
2014. aug. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haverjaid legyenek, hanem legyen egy vagy két barátod. Az untig elég.
2014. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!