Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legrosszabb randija? És a legjobb?

Figyelt kérdés

Nekem a legrosszabb az volt, mikor a srác 10 percet késett, odajött melegítőben, aztán "véletlenül" összefutottunk az egyik suttyó haverjàval, aki végig rajtunk lógott.

A legjobb pedig mikor eljött értem autóval a fiú, sétáltunk egyet egy kis tónál, aztán próbált megtanítani vezetni :D, azóta is együtt vagyunk.


2014. aug. 17. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Off: Na ezzel most jól kihúztad a gyufát sokaknál!
2014. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem lenne autója, akkor most nem lennétek együtt?
2014. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy suzukiról beszélünk, tehát nem ezért, édes istenem -.-
2014. aug. 17. 20:31
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Legrosszabb: elhívott a csak beszélgetés címszó alatt, aztán egy hamburger társaságában közölte, hogy ő csak mint barát tekint rám, a választottja pedig egy egyszálbelű, hallgatag gyerek, aki olyan érdekes kb, mint egy Maggi zacskós leves elkészítési javaslata.


A legjobb: ugyanezzel a csajjal találkoztam, ahol közöltem vele, hogy az ő kedves pasiját dugom már hónapok óta, aki nekem panaszkodik arról, hogy milyen rossz a szex a nőkkel és, hogy velem akar lenni. A csaj szénné égett, a srácot meg kikosaraztam, mindketten öngyilkossággal fenyegetőztek, az egyik meg is próbálta, de úgy emlékszem nem jött össze. A legszebb öröm ak áröröm elvégre.:) Olyan kis gonosz vagyok.

2014. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Oh, kövi randira mezőgazdasági vontatóval megyek.
2014. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ASOT ***** válasza:
53%
Nem egy régebbi szürke vagy inkább ezüst suzuki swift?
2014. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
swift, de fehér, de tekintsetek már el ettől kérlek.
2014. aug. 17. 20:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legrosszabb amikor a csaj túl korán ért oda és folyton azon volt hogy ő ért oda időben és én késtem, meg persze folyton telefonálgatott, meg másra figyelt oda, meg hisztizett mindenért, akkor én 1 óra után közöltem vele hogy ennyi volt és léptem. Utána rá 2 héttel később összefutottunk és picit beszélgettünk, mivel nekem nagyon tetszett az a lány mert egy munkahelyen vagyunk de külön műszakba így ritkán is találkoztunk bent, de kedves volt nagyon, akkor bocsánatot kért, és megkért arra hogy ismételjük meg. Én direkt odamentem fél órával korábban azzal a hozzá állással hogy na még egy esélyt. Hát meglepődtem mert a csaj is korán ment oda direkt azért hátha én is úgy megyek, utána meg jól elvoltunk, beszélgettünk, sétáltunk, bementünk sütizni egy helyre, majd jókat hülyéskedtünk a helyi parkba. Igazából én akkor éreztem nagyon jól magam, akkor bevallotta a lány hogy akkor rossz napja volt meg ő nagyon bepánikol ha ismerkedés van és ezért volt furcsa. Elég nehezen léptem felé mert nagyon szerelmes voltam a lányba bár féltem attól hogy ennek lesz hátul ütője, de nem. Azóta együtt vagyunk, nagyon jó a kapcsolatunk, már 4 éve vagyunk együtt 2 éve együtt is élünk és teljesen jó az életünk, azóta sincs rá panaszom, igaz voltak vitáink egyik majdnem szakítással végződött de 3 nap után már annyira hiányoztunk egymásnak hogy végül lezártuk az ügyet és minden visszaállt a régi kerékvágásba. Sokáig féltem attól hogy megint előtör belőle az ami az első randin mert eléggé az a plázacica lány kinézetre, de egyébként nem az, mert nagyon intelligens, kedves, és okos is. És elég sokáig tartottam tőle hogy ha összefut valamelyik barátnőjével akkor nekem végem van, vagy valaki nyomul rá és akkor, de nem, talpra esett csaj, bár a mai napig leszólítják őt a pasik, bár akik a környékünkön laknak és láttak már minket együtt azok tudják mi a helyzet, de teljesen idegenek még próbálkoznak nála, de a barátnőm egy legyintéssel leráz mindenkit.
2014. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb nem is olyan régen volt.Nem jött autóval csak sétáltunk.A legrosszabb..uhhh olyan nincs is.
2014. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb, amikor a randi végén, tehát kb. az utolsó 10 percben megkínáltam sütivel, ő jóízűen megette, majd nem keresett többé, totál eltűnt. A randi végén tudhatta, hogy nem fog keresni, de a sütit azért betolta...szó szerint fájt, mert ez szerintem tök megalázó rám nézve.

Legjobb még nem volt.

2014. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!