Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Honnan tudhatom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Honnan tudhatom, hogy a fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy, tudom, sok az ilyen kérdés, és nektek is már a könyökötökön jön ki a válasz is :D DE ez más. Egyéni érzelmek. Egy 15 éves fiúról van szó, és hát... osztálytárs... legjobb barát... stb. Na m1 kb. 8 éve vagyok belé szerelmes, és hát 3.-ban ő is bevallotta érzéseit. Csakhogy azután márcsak kémkedni hagytam a barátnőm, hogy megtudjon ezt-azt. Azt vettem észre, h 8.-ban már nem csak barátként vett. Sokszor, amikor beszélget velem, fogja a kezem, és a hajamat is simogatja. Nem beszélve, h könyörgött szinte, h mennyek el a 15. bulijára. De nem tudom, másnak is táplál-e érzéseket. (remélem nem) Még valami: SOKSZOR úgy tűnik, a szőkék jönnek be neki, de ezt csak felelsz v. mersznél hangoztatja.ÉS, hát én nem vagyok szőke. Néha a fejét a vállamra hajtja, ha játszunk az osztállyal. Remélem tudtok segíteni, főként srácok véleménye érdekel, de lányok is jöhetnek. KÖSZI :)

2014. aug. 23. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezed tőle.


a leggyakoribb női hiba, hogy kommunikáció helyet találgatnak meg képzelődnek.

2014. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyébként is szerelem kategória, nem értem miért itt tesznek fel ilyen kérdéseket, mikor külön kategória van neki.
2014. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jogos, hogy kell áttenni?
2014. aug. 23. 13:52
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha viszont mást érez, nem akarom még a barátságát is elveszteni :( És lehet, jó helyre raktam, mert a tulajdonsága alapján kérem a választ! Szóval kérlek ne vegyétek észre a kategóriás tévedéseket, hanem válaszoljatok inkább.
2014. aug. 23. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:

kérdezd meg

anno én is összejöttem barátnőmmel majd a szakitás után is barátok vagyunk

2014. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És nincs más megoldás? Félek megkérdezni.
2014. aug. 23. 16:17
 7/10 anonim válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle ha ő gyáva?Biztos fél ,hogy elutasítod pedig tök egyértelmű. 15F
2014. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Néha meg épp az ellenkezője, de igazad lehet utolsó. Tényleg a fiúk ilyen félősek, hát régen nem kellett kéretnie magát a lánynak, de én nem olyan vagyok, aki visszautasítaná, hisz sokszor mutatom, hogy többet szeretnék barátságnál. Nemtudom, megkérdezem, lesz, ami lesz.
2014. aug. 23. 16:47
 9/10 anonim ***** válasza:

nem mered megkérdezni de te hívod őt gyávának. mindkettő szereti egymást de egyik se lép. tudod hogy többet érez, de itt kérdezel.


ezért nem kéne 15 évesen szerelmeset játszani. utána meg majd jönnek a terhesvagyok kérdések.

azt mondanám, beszélgess szüleiddel, de attól tartok okkal nem kaptál nevelést.


ha úgysem fogadod meg amit leírunk, fölösleges válaszolni. kissé reménytelen ez az F generáció. inkább lájkoljátok egymás még pár évig és olvassatok biológia könyveket meg beszélgessetek 10x ennyit.

2014. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Képzeld mr. sznob, h csak anyukám van, az apám 13 éve halott, bár nem boncolnám, de anyukám se tud mit mondani, mert szerinte se kéne a lánynak lépnie először. ÉS én nem 15 éves vagyok.
2014. aug. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!