Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leépülök a barátnőm mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leépülök a barátnőm mellett /bizalmatlanság/. Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Eddig két komolyabb kapcsolatom volt, mindkettő úgy végződött, hogy megcsaltak engem. Azóta képtelen vagyok bízni a nőkben. Lassan fél éve vagyok együtt a jelenlegi barátnőmmel, és szeretem őt, imádom, talán egyik barátnőmet se szerettem még ennyire, és még sose adott rá okot, hogy ne bízzak benne, de egyszerűen nem merek bízni benne. Félek, hogy megint pofára fogok esni és padlóra kerülök. Ha elmegy valahova a barátnőivel, végig gyomorgörcsöm van, hogy mit csinálhat, ugye nem pasiznak-e meg ilyenek. Ha rosszabb kedve van és szűkszavúbb, megint csak ugyanez van, teljesen bepánikolok, hogy szakítani fog-e velem. Nagyon rossz ez a bizalmatlanság, és fizikailag is kezdek tönkremenni az idegeskedés miatt, például rengeteget fogytam, van, hogy napokig alig tudok enni. Barátnőm felé sose mutatom ki ezt az érzést, nem szeretném, ha puhánynak és féltékenykedőnek tartson. Valahogy rendezni kéne magamban ezt, mert ez nem mehet így tovább. Mit tennétek a helyemben? Szakítani kéne vele? Vagy üljek le és beszéljük meg? Tanácstalan vagyok, de már végre egy kiegyensúlyozott, nyugodt kapcsolatot szeretnék. 23/F
2014. aug. 23. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
majd végignézem :)
2014. aug. 23. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan kapj a fejedhez, mert ha ezen ennyit görcsölsz, kiérződik a viselkedéseden bármennyire is takargatod. Ideje lenne egy kis szemléletváltásnak, mert a barátnőd egy különálló lény, nem pedig a részed. Az hogy veled van, legyen elég bizonyíték arra hogy téged szeret. Ha ennek ellenkezőjét tapasztalod, majd akkor kezdj el gondolkodni mitévő légy. Alap esetben minden nő elvárja hogy higgy benne, de persze ez nem azt jelenti hogy ne légy résen, de nem szabad görcsölni. Cseppnyi vicces féltékenység elég ahhoz hogy a nő érezze a fontosságát, de ennél tovább nem érdemes menni. Javaslom hogy próbálj meg egy kicsit önvédelemre játszani miszerint egy nő sem éri meg hogy kikészülj miatta. Na meg minden nő egy erős határozott férfit szeret maga mellett tudni, nem egy rettegő ideggócot.
2014. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!