Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor jót jelent ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor jót jelent ha egy lány a srácot cukinak tartja?

Figyelt kérdés
Sok mindent hallottam ezzel kapcsolatban hogy jó vagy rossz azaz barátzónás kategória. Ennek van konkrétuma? Tényleg csak azért mondják mert ez könnyebb mint ha azt mondanák hogy helyes stb.? Vagy tényleg koptató szöveg? Nektek tapasztalat vélemény?
2014. aug. 23. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Jót.
2014. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kapóra jön a kérdésed. Jó ideje beszélgetek egy lánnyal, egyelőre csak neten, de már én is megkaptam, hogy cuki vagyok, meg aranyos. Mondtam neki, hogy ugye ez csak nyelvbotlás volt? Kérdezte miért? Mondom, mert akiket így hívnak, azok friendzone-osok. Ha komolyat akarsz, ne hívj így. Azóta se híre se hamva ezen két kifejezésnek részéről :D
2014. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Cuki lennél neki az ágyban:D

Am abszolút pozitívat jelent;)

2014. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy kiscica lehet cuki. a jó. ha a pasi cuki az rossz. én lányként sem szeretem ha cukinak tartanak
2014. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Könnyebben mondjuk, mint a helyest. Az túl direkt lenne. Meg ha egyszer így néz rád egy pasi, akkor mi mást mondhatnál? :) [link] :D
2014. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Függ attól is hogy hogy mondja, és hogy milyen maga a lány, de ezek nélkül nem lehet megmondani, hogy épp jó vagy rossz...
2014. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan nő, akinél jót jelent. Mindenesetre ha én valakit cukinak/édinek/aranyosnak tartok, azt általában nem tartom férfiasnak. Egy igazi férfit ha látok, nem az az első gondolatom, hogy "de cuki". De nem vagyunk egyformák.
2014. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálam kifejezetten jót jelent, ha valakit aranyosnak tartok, nem koptató szöveg. De minden ember más, szóval ki kell tapasztalni, hogy kinél mit jelent.
2014. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen jót jelent:)
2014. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!