Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vált ki agresszív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ki agresszív, támadó, sértő viselkedést a válaszadóknál, ha kiírom, hogy engem eddig minden lány cukinak nevezett, akinek bejöttem? Miért baj az, ha cukinak neveznek a lányk?

Figyelt kérdés
Így sincs semmi önbizalmam, csak szeretném, ha lenne egy jó fej barátnőm, arról most mit tehetek, hogy valamiért mind cukinak nevez, akinek tetszem.
2014. febr. 2. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert senkit sem érdekel, barátom.
2014. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert hidegen hagy mindenkit. Valós problémákra akarunk válaszolni, nem unatkozó gyerekek önbizalmát akarjuk legyezgetni.
2014. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudod én cukinak tartom a szomszéd kölyök kutyáját is, de mégsem akarnék tőle semmit.. Ha egy srácnak azt mondja egy lány hogy milyen cuki, akkor mindig gondolj arra, hogy ennél több sosem lesz..Cuki vagy mint egy kölyök kutya..
2014. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A koala maci cuki, te férfi vagy :D
2014. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Puha vagy, ha férfias lennél, akkor Macinak hívna a csajod.
2014. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es: Akkor hagyná hidegen az embereket, ha nem kommentelnének.


Amúgy tudom miről beszélsz kérdező, nekem is volt már, hogy kiírok valami szexuális jellegű (nem is buta) kérdést és csak a szapulást kapom. Szerintem ennek az az oka, hogy ők a sikertelenséget nem bírják elviselni. Egész nap ülnek a gép előtt és a gyakorit böngészik, ahelyett, hogy ők is ismerkednének, eljárnának valahova. A sikertelenségükből fakadó frusztrációt pedig azokon vezetik le ezekkel a NÉVTELEN válaszokkal, akik sikeresek a lányok körében és/vagy szexeltek már. Gondolom engem is le fognak ezért pontozni.

2014. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

1. Az hagyja hidegen az embert, hogy cukinak tartják, nem az, hogy ez miért vált ki aggressziót.

2. n nem csak a gép előtt tespedek, hanem sportolok és eljárok csajozni is, és mivel izmos vagyok és van dumám elég nagy sikerem is van. De ez kit érdekel? Senkit, ezért nem is írom ki kérdésbe.

3. Igenis irritálóak az ilyen önfényező kérdések, ez kábé olyan, mintha kiírná valaki, hogy "Miért gerjednek a lányok a 22 centis farkamra?" és várja a fényesre nyalást.

2014. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem egy szimpatikus dolog ez az önfényezés, de szerintem akkor sem érdemli meg, hogy beszólogassanak neki, legalábbis nem ilyen trágár stílusban. De ott a másik véglet is. Mondok egy példát: Valamelyik nap kiírtam egy szexszel kapcsolatos tök általános kérdést (a kérdésből egyértelműen kiderült, hogy nővel leszek) és semmi rossz szándék vagy felvágás nem volt a kérdés mögött, mégis olyan szintű szapulást kaptam, hogy nem hittem a szememnek. Szerintem hagyjuk egymást békén, ez a legkorrektebb hozzáállás, csak annak kéne egy adott kérdéshez írnia, aki tényleg valami érdemleges válasszal tudja azt kiegészíteni. (6-os voltam)
2014. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is 6os, én fel pontoztalak:)
2014. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!