Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem ez lenne az igaz szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez lenne az igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Nekem nem számít sokminden, de ha találnék egy kocka lányt, akivel xbox360-on rengeteget baromkodhatok, akkor érezném igazán jól magam. Nehogy azt gondoljátok, hogy máshogy nem, de ebben az esetben mindig lenne elfoglaltság, közös téma, és folyamatos beszélgetés. Ettõl én most rossz ember vagyok?
2014. aug. 23. 22:47
 1/6 anonim válasza:
29%
Nem vagy rossz ember CSAKbuza KOCKA jáccótársat kereső
2014. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis, olyan lányt keresel akivel hasonló az erdeklodesi korod... Szerintem mindenki
2014. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vagy rossz ember. azzal jossz ossze akivel akarsz. mit szamit nekunk hogy ti mit csinaltok egyutt?
2014. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy ettől rossz ember. Olyannal szeretnél ismerkedni aki hasonló érdeklődési körökkel rendelkezik mit te. Ez teljesen normális.
2014. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezen elved alapján én is rossz ember vagyok, mert csak gamer pasi jöhet nálam számításba?


egyébként egyszerű indokot tudok felhozni...egy átlag srác -aki nem játszik-, képtelen felfogni, hogy ha épp olyan kedvem van akkor játszok. egyszerűen képtelenek felfogni, hogy amíg nekik a nemtom...a meccs nézés a kikapcsolódásuk, addig nekem a játék :)


mert ugye aki nem játszik az nem is érti, hogy mit szeret az ember a kockulásban ergo zavarni fogja, ami ugye egyenes út a veszekedésekhez és a szakításhoz.


üdv, egy 23 éves nőnemű egyed voltam :)

2014. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Épp ezaz. Legalább valaki az én oldalamon is áll.
2014. aug. 23. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!