Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt próbál felidegesíteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt próbál felidegesíteni, játszik velem?

Figyelt kérdés

1 hete történt egy vita köztem és barátnőm között, igazából nem is volt olyan nagy vita, mindenesetre én nem szidtam őt vagy ilyesmi, csak egyszerűen ő nem volt biztos abban, hogy akar-e most kapcsolatot (16 éves) és azt mondta egyedül szeretne lenni egy kicsit és eltűnt mindenhonnan, és tudtam, hogy ilyet ő nem szokott gyakran csinálni és aggódtam érte ezért leutaztam hozzá (2 óra volán), aztán olyan történt amire nem számítottam, egyszerűen nem jött ki a házból, a bátyjának is alig nyitotta ki az ajtóját, teljesen bezárkózott, nem tudtam mit csinálni úgyhogy hazajöttem, de aztán kiderült, hogy nagyon rossz néven vette, hogy annak ellenére is, hogy megkért mindenkit hagyja békén én akkor is elmentem hozzá, azóta nem történt semmi, egészen tegnapig, amikor ráírtam, hogy bocsánatot kérjek tőle a hétfő miatt, de nem írt vissza, pedig tuti látta, és nem értem, hogy mi oka lenne nem válaszolni amikor én neki semmit nem ártottam soha, sőt, mindig foglalkoztam vele és megvédtem ha arra került sor, viszont azt nem értem, hogy most mit akar, ugyanis ha ő valakit nem bír, nem szeret akkor arról ő tenni is szokott, hogy végleg eltűnjön az életéből, tehát ki szokta őket törölni fb-ről, skype-ról, tudom mert már csinált ilyet, de engem mégsem töröl ki, ez olyan mintha azt mondanád valakinek, hogy nem akarlak látni de azért maradj itt velem... úgyhogy most nem tudom, hogy utál-e, mer ha igen akkor hogy-hogy nem törölt még, vagy hogyha nem utál akkor miért csinálja ezt...

lehet, hogy direkt olyasmire vár most, hogy esetleg felkeressem? vagy mi? nem értem ezt a logikát

mert azt meg nem hiszem el, hogy nem szeret, túlságosan ismerem ahhoz, a legutóbbi szerelmi csalódásánál nem is volt együtt az illetővel, és 1 hónapig depizett bár ugye online ezt nem mutatta, de én tudtam mivel akkor még csak a barátja voltam és elmondta ezeket, most pedig velem azért vannak kellemes emlékei, de úgy tesz mintha semmi baja nem lenne, de ugye ha jól értelmezem most is kivan csak nem mutatja... szerintetek? tapasztaltatok már hasonlót? mi lett a vége?



2014. aug. 23. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Most valószinű depressziós és nem akar látni senkit, de akkor ez egy pszichiátriai betegség és ilyen fiatalon nem szembesülnék egy ilyen kapcsolattal. Meg ha finoman azt mondta hogy nem akarja magát lekötni 16 éves és nem akar kapcsolatot és ezt neked mondta, és előtte kis semmiség miatt bedurcizott, akkor azt akarja hogy ne járjatok és nem akar veled kapcsolatot. Különben én is igy szoktam lerázni a srácokat, akikkel nem akarok már találkozni, hogy elkezdek kis semmiség miatt veszekedni, hogy kezdjünk el távolodni, aztán ha ebből se ért, akkor jön a duma, hogy még nem akarom lekötni magam és ha ebből se ért, akkor nem szoktam ráérni, és én se engedem be akivel nem beszéltünk meg találkozott. Ugyhogy hagyjad békén szegényt, lehet nem tud szakitani, érzékenyebb és nehezen tudja kiadni a fiúk utját, mert azt hiszi ezzel kiméletesebb, mert totál én is igy szoktam. De gondold el még vannak olyan srácok akik ebből se értenek, akkor ha közvetlenül találkozunk suliba akkor a végén nagyon durván kell elküldenem, ha távol lakik akkor soha nem érek rá és akkor egyszer elmaradnak. 21L

(Fiúk miért nem értitek meg ha egy lány azt mondja, hogy nem akar kapcsolatot? mégis akkor mi a fene jár az eszetekbe, hogy miért mondta, akkor békén kellene hagynotok!)

2014. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az lehet, de így teszitek tönkre a normális fiúkat... én megbíztam benne, és most soha nem leszek erre képes...
2014. aug. 23. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
De gondolj már bele egy érzelmi -szerelmi kapcsolat nem a hálán müködik, ha valaki nem érez a másik iránt szerelmet, akkor ugy érzi, hogy inkább egyedül marad és akkor majd lehetősége lesz összejönni olyannal aki iránt érzi. Most én is járok egy fiúval, több hónap után rájöttem hogy nem akarok vele komolyabb kapcsolatot és most azon aggodom, hogy mondjam el neki, mert különben rendes, meg minden, de ha nem érzem azt hogy vele eltudjam képzelni hosszabb távon, és ehhez viszont hogy erre rájöjjek járnunk kellett pár hónapig. Most a helyemben mit tennél, azért mert rendes, akkor maradjak vele, és haddjam hogy tervezgesse a közös jövőnket. A kis semmiség durcizáson már tul vagyok, nem értette, most jön hogy nem érek rá elég sokszor..de ezt se érti. Hidd el nehéz egy lánynak is elküldeni egy rendes fiút.
2014. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Különben ne vedd teljesen magadra amit irtam, mert ez az én verzióm, lehet nálatok egész más a szitu és csak egyedül akart lenni, lehet majd felkeres, de ezt várd ki, vagy esetleg irj rá, hogy mi van vele és szeretnél vele találkozni...

Lehet a te barátnődnek egész más a lelkivilága, és egész másképp gondolkozik, én csak az én verziómat irtam le, ahogy én gondolkozom, de mindegyik lány másmilyen.

2014. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pedig én csak ki akarok vele békülni, ha nem akar folytatást én azt meg értem, nem fogom ráerőltetni, nekem csak ez fáj, hogy így kínoz már szinte ahelyett, hogy megbeszélnénk...
2014. aug. 23. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit pl 1 hetet ha addig nem reagál akkor irj neki h sajnálod h igy alakult de te szeretted .... Mind ezt múlt időben ...és onnantól ne keresd semmilyen formában sem ... Am meg én is utálom ha éppen magányra van szükségem és folyton aggodnak ...
2014. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

70% te egy goreny vagy!

oszinte beszed az nem megy mi?

remelem kikapsz majd 1 pasit aki megkeseriti az eleted, ha mar a jo nem jo neked es direkt hisztizel vele!

2014. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es én nem fogok soha kikapni egy szemét hapsit se, mert ha elkezd velem bárki szemétkedni elküldöm a fenébe és nem foglalkozom vele. Jó a lányoknak, te meg mérgelődjél.
2014. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!