Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számít a mellméret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számít a mellméret? (többi lenn. )

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Szép arcú,karcsú derekú,normális testalkatú. Viszont a melleim nagyon kicsik,75/AA-sok. Ez sokszor zavar,ezért push up melltartót hordok.

Nektek számít a mellméret? Hordjam továbbra is a push upot?



2014. aug. 23. 23:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Számít.
2014. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Valaki0505 ***** válasza:
100%
Hát sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nekem a nagy mellek tetszenek. Azonban hiába hordod a push upot, ha oda kerül a sor, úgyis meglátja önnön valójában.
2014. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
belsőd tulajdonságod milyen?
2014. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem szempont. Ha tetszik egy lány, akkor mindenestől tetszik.


A push up meg becsapás.

2014. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem szamit
2014. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Hiába írom, hogy én a kicsit szeretem, ha a büdös életben nem találkozunk...
2014. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%

Olyan ez mint a péniszméret.

Az átlagos mindig jó, az átlagtól nagyobb lehet jobb, lehet rosszabb is, de egy bizonyos szint alatt már ciki.

2014. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
nálam nem számít,sőt a kisebb mellek tetszenek és a sportosabb alak.
2014. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ne hordj push upot. Engem speciel nem zavar, ha egy lánynak kicsi melle van, az is tud nagyon szép és vonzó lenni, sokszor egy pici feszes alma jobb, mint egy nagy lógós dinnye!


A push uppal csak azt éred el, hogy ha lekerül csalódni fog az is akinek az a "hamis" mellméret jött be, és az is, akit egyáltalán nem érdekelt a dolog!


Úgyis az összképet nézzük, a kis mell nem oszt nem szoroz ha minden más rendben van. De mint mondtam, engem nem izgat a mellméret (a feszes fenék és comb annál jobban), ettől függetlenül biztosan van olyan, aki a melleket helyezi előtérbe, és neki nagyon számít. Nem vagyunk egyformák.

2014. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

ha elfogadod magad és szép őszinte mosolyod van megfelelő belsővel akkor nem zavarna...de ha emiatt féltékeny lennél vagy önbizalom hiányos az már igen :)

nekem nem a mell a fontos hanem ami mögötte van szív :P


21F

2014. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!