Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha azt mondja a csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha azt mondja a csaj, hogy jobb, ha barátok maradunk, akkor nincs értelme próbálkozni se?

Figyelt kérdés
A csaj azt mondta, hogy szeretne jóba maradni velem, de csak barátként. Előtte jól elvoltunk, érezhető volt, hogy ő is akarna tőlem vmit, de aztán történt vmi (mellékes, hogy mi). És azzal érvelt, hogy van vki más, aki tetszik neki, csak az bizonytalan. Jobb, ha elmondom neki, hogy nekem ez így sz*r, vagy hagyjam rá?
2010. jan. 15. 20:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szerintem haggyad a lányokon ne akarj kiigazodni!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
az, hogy mit vár el, azt arra értem, hogy ha csak tesztelni akart ezzel, hogy mennyire akarom, vagy vmi ilyesmi. ha akar még mindig többet, hogy akkor mit kéne tennem, hogy erről megbizonyosodjak (persze konkrét rákérdezés nélkül). ő nem keres, én nem keresem, tehát nem tudom, hogy mi van.
2010. jan. 18. 16:16
 13/19 anonim válasza:
Flörtölj más lányokal a szeme előt és ne foglalkozvele sz*d le és ezel csak ingerled és azt fogja hini hogy minden lány bukik rád és a végén féltékeny lesz a többit meg szerintem tudod!!!!!!
2010. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a tanácsokat. hasznosnak tűnnek... de majd elválik
2010. jan. 18. 17:54
 15/19 anonim ***** válasza:

én írtam, hogy mit vár el?! az én gondolatom emmögött pedig az, hogy nem szabad hülyét csinálnod magadból, ha esetleg azt várná, hogy tegyél még valamit.

Ha összejössz egy ilyen lánnyal folyton bizonygatnod kell neki, hogy szereted, mert eleve alárendelt szerepben leszel. Tapasztalatból mondom, hidd el tudom miről beszélek. Ha nem mutatsz büszkeséget, nem fog megbecsülni.

Ilyenkor csak akkor lehet folytatni a csajjal a flörtölést, ha van egy atommagabiztos macsó stílusod. Értem történt valami, úgy érzed, hogy előtte még lett volna esélyed, szeretnéd, hogy újra minden úgy alakuljon mint az előtt. Ragaszkodsz ahhoz, amikor még nyeregben érezted Magad. Ezért nem akarod elengedni. Pedig ez a csaj csak akkor lesz meg úgy, ahogy Neked szükséged van rá. Ha így jössz össze vele, ahogy most hozzáálsz, túlságosan meg fogod becsülni, magaddal pedig nem fogsz törődni. Az embereknek pedig nem erre van szükséged. Nem rajongó kell az embereknek, hanem valaki olyan akitől tanulhatnak. Mutass értéket, mutasd meg neki, hogy nélküle is tökéletes értékű ember vagy, ezzel lehet vonzalmat kelteni a másikban nem azzal, hogy fényesre nyalod a seggét. Utolsó mondatért ne haragudj, csak nem akarom, hogy az én hibámba essél, annak ellenére, hogy nem ismerlek.

2010. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
kösz szépen, ez tényleg hasznos tanács
2010. jan. 18. 23:13
 17/19 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előttem lévő hozzászólóval.

De lehetnek más okok is, mint például bejössz az egyik legjobb barátnőjének, és nem szeretné ha egy fiú miatt megbomlana ez a kapcsolat... most én is ebben a cipőben járok az egyik fiuhaverom már egy éve kisebb nagyobb szünetekkel folyton rátér erre a témára, hogy mi lenne ha összejönnénk... de amiket hallottam róla, mert ő az a nagyon csajozós, most ebbe nem mennék bele. Nem mondom hogy te az vagy, de az is lehet a dologban hogy ő is hallott valahonnan valamit, és ez esetleg gátolja ebben. Szerintem még nincs leírva ez az egész... Meg attól is félhet hogyha összejöttök és utána szakíttatok, nem lesztek már olyan jóban, mert annyira értékel téged hogy nem akar téged elveszteni. Nekem ez a véleményem...

2010. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
ha annyira nem akar elveszíteni, akkor miért nem keres semmilyen formában? nem értem...
2010. jan. 24. 11:40
 19/19 anonim ***** válasza:
akkor szerintem hagynod kéne ezt a lányt ... ha nem is keres. Légy nyitott mások felé is, és ha látja hogy kellesz másnak hidd el nem fog neki jól esni hogy mással vagy. Ez furi de női logika :D annál érdekesebb leszel számára minnél több mindenkivel összehaverkodsz, akár ő baráti köréből is... mert az emberek nagyon sokat adnak a barátaik véleményére, szal rajtuk keresztül juthatsz el hozzá is :) de ne élj vissza azzal h a haveri társasága befogad és ha megvan a cél akkor nem foglalkozol velük... és ha nem jönne össze, akkor se bánkódj mert millió kedves szép lány van aki vár valakire... egy pasira manapság 5 csaj jut...
2010. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!