Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még a világon olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még a világon olyan lány, aki egészséges testképpel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Az összes nyafog, hogy kicsi a melle, nagy a feneke, alacsony, magas, sovány, kövér. Van még olyan, aki nem tesz így? S aki pl fel is meri vállalni magát pl táncolással? Nem ilyen gagyi discos tánccal, hanem társastáncra kapható?
2014. aug. 24. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy ilyeneket ismersz!Kevés az önbizalmuk és nem fikáznak másokat.Az én környékemen csak felfuvalkodott pulykák vannak,akik tökéletes istennőnek képzelik magukat és csak tökéletes férfiakkal hajlandóan szóba állni.

Cserélhetünk,ha neked ez kell...

2014. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Barna haju csaj válasza:

Nekem tetszik az alakom, meg vagyok elègedve magammal!

9 ève sport táncolok , 2 ève nèptánc olok!

LÁTOD, FELVÁLLALOM!

2014. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is elégedett vagyok, 2 éve kondizom. Heti 4 edzéssel azért már kezd olyan lenni az alkatom amilyet mindig is szerettem volna:)

20/L

2014. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!