Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszúrtam, fiúk (főleg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam, fiúk (főleg) szerintetek mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba. Közös óráink voltak délután előző évben, és mindig nagyon rendes volt velem, egész jó haverok lettünk, aztán kétértelmű megjegyzéseket tett... De én nem tudtam, hogy reagáljam le, úgyhogy nem mondtam neki csak semleges dolgokat, meg akkoriban eléggé zűrös volt minden, és nem tudtam figyelmet szentelni neki. Aztán egyszercsak elmaradozott a szakkörről, és néha mikor bementem az osztályukba kunyerálni pl. számológépet, akkor feltűnősködött, parodizálta, ahogy előadom a mondandómat, ilyenek, meg olyat is mondott, hogy "ez nem kölcsönző". Írtam év végén egy levelet annak az osztálynak, amiben túlságosan szentimentális stílusban leírtam, mennyire sajnálom, hogy kölcsönzőnek néztem ezt a drága, különleges társaságot, (poénnak szántam volna, hogy megmutassam, hogy amúgy nem vagyok depis és savanyú), de nem mentem utolsó héten, úgyhogy nem tudtam odaadni nekik.

Sokszor gondolkoztam, hogy rá kellene írnom, de mindig úgy voltam vele, hogy írjon rám ő.


Lényeg: én is tudom, hogy gőgös vagyok és hisztis, és nagyon gázos volt az elmúlt év ami rátett erre egy lapáttal, és félek, hogy egyébként bejöttem volna neki, de elszúrtam a béna stílusommal. Ha most írnék neki (személyesen csak szeptemberben tudunk találkozni), az hülyén venné ki magát? Arra gondoltam, megkérdezem, van-e szalagavatóra párja (nekem nincs), srácok ti erre hogy reagálnátok?

A másik ötletem, hogy elmondom neki (vagy leírom levélben, papírra, parfümmel, mindennel), hogy március óta szerelmes vagyok belé, de félek, hogy ő nem így érez, és bunkó lesz, vagy ami rosszabb, mindenkinek elmondja, hogy én felkínálkoztam és ő visszautasított.

Vagy csak annyit mondjak, hogy kezdjünk tiszta lappal, mert meg szeretném ismerni jobban?

Sosem voltam ilyen helyzetben, általában mindig a másik a szerelmesebb fél.

Köszi, hogy végigolvastad, mit gondolsz?

18/L


2014. aug. 24. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem írj rá

hogy hello mizu de rég beszéltünk

és kérdezd meg van e , párja avatóra


levelet ne írj neki,mert rosszul sülhet el:/

2014. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne kezd ilyen viszonylag hosszú idő után azzal, hogy bocs az eddigiekért, de szerelmes vagyok beléd, kezdjük újra

először csak semleges témákat hozz fel, pl hogy telt a nyara stb

ha jól el tudtok beszélgetni és minden jó, akkor felhozhatod a szalagavatót csak úgy véletlenszerűen és majd kiderül mi sül ki belőle

így is te kezdeményezel (amivel amúgy nincs semmi baj, jobb mint ha csak várnál), de ne nyomulj

a szerelmi vallomással meg várj még

2014. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó, köszi :) De mi van, ha bunkó lesz, vagy nem válaszol?

Ja és bocsi a nyavalygásért :S

2014. aug. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!