Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a (volt) barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a (volt) barátom, vagy szerintem is irtó bunkó volt?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap olyan dolog történt velem, hogy erősen elgondolkodtam a barátomon. Elkísért ruhát vásárolni, épp szoknyákat nézegettem. Vollt egy nagyon mini stílusú darab, idézem a szavait: " az összes kis rbancot jól el kéne kapni és megd.. akik ilyet felvesznek". Nem tudtam szóhoz jutni annyira lefagytam. Velem régebben történt ilyen eset, el akartam neki mondani, hogy szex előtt tudjon róla, de így teljesen megundorodtam tőle.Tegnap óta nem beszéltünk, de egyszerűen rá sem tudok nézni ezek után.
2014. aug. 24. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, anyukám. Akinek az ilyen pasi kell, az meg is érdemli.
2014. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem csak hangosan gondolkozott.. Gondolom véletlen..


Egy ilyen elszólást még meg lehet bocsájtani szerintem:o

De ha stabil a kapcsolatotok, csak beszéljétek meg, hogy neked ez rosszul esett, hátha elmondja mért mondott ilyet.

2014. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:
52%
enyhén bunkó volt,de azért nem kellene ezért behánynod tőle
2014. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
téged is beleértett,mert tudott róla.jól tette.xd
2014. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb pasinak ez jut eszébe egy olyan miniruhás lány láttán akinek a szoknyarésze a feneke nagyobb felületét engedi láttatni mint amekkorát eltakar.
2014. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A velem már történt ilyen eseten azt értem, hogy nagyanyám élettársa megerőszakolt évekkel ezelőtt, többször is. Két év terápia járásba került, most azt hittem, hogy benne bízhatok, erre ilyet hallani tőle nagyon szíven ütött.
2014. aug. 24. 21:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy lefagytál, hiszen történt veled hasonló... (sajnos :( )


Lehet, hogy tényleg csak hangosan gondolkodott, bár a gondolatot sem értem, ha ott vagy neki te :/


Senki ne szólja le, vagy hasonlók. Elvégre Erőszakos bűncselekmény áldozata volt, és pusztán szavakkal is előjöhet belőle a félelem, az undor stb...


Nem lepődnék meg, ha ez lenne a kapcsolat vége.


Kérdező! Ha gondolod írj, adhatok pár tanácsot, ha szükségét érzed, vagy jó lenne kivesézni.

2014. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

"Egy ilyen elszólást még meg lehet bocsájtani szerintem:o"


Nem tetszést, ellenvéleményt kulturáltan is ki lehet fejezni. Elszólás ide vagy oda, a bunkóság a gondolkodásban kezdődik. És a kérdésben említett, egy extrém paraszt kijelentés volt.

2014. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

"most azt hittem, hogy benne bízhatok, erre ilyet hallani tőle nagyon szíven ütött."


Csak mert van egyéni véleménye a kirívó öltözetekről, az még nem jelenti azt, hogy megbízhatatlan a pali.

Irracionálisan gondolkodsz az a bajod! Sajnálom azt, ami veled történt, de próbált már meg logikusan szemlélni a dolgot, nem pedig érzelmekkel túlfűtve.

2014. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez pszichológia. Egyszerűen ilyen hatással vannak rád az ilyen kijelentések. Nem tehetsz róla!


Nem vagyunk a helyében, nem tudjuk ez hogyan hat rá legbelül. Teljesen érthető a reakciója!!!!!!!

2014. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!