Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szenvednek némely nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szenvednek némely nők a konditeremben? Azt hiszik szexibbek úgy?

Figyelt kérdés
Normális férfi emberként elegem van abból,hogy vagy a nőietlen,izmos alkat, vagy a sovány, fejletlen kislány alak a menő.Hol vannak a nőies nők?:/
2014. aug. 24. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem a fit, sportos nőket.

[link]

2014. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
az izom adja a formákat:) nem az atom szálkás testre kell gondolni
2014. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
a konditeremben nem csak kockahasú nők járnak..idióta..
2014. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok,első,tipikus kis fejletlen tinilány alkat.az igazi nőknek közük nincs ehhez!

Hervasztó hogy csak az izmos meg a kislány alkat van már...

2014. aug. 24. 22:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Fa_szért. Javítsatok ki, ha nincs igazam.
2014. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ma már ez a norma ,ezt szeretik a "férfiak"!Tudod azokra a "férfiakra" gondolok,akik már-már nőiesebbek ,mint némelyik leányzó!Manapság ez számít szépnek!Nem kell ezen meglepődni!Én csak sajnálni tudom őket,hogy ennyire önbizalomhiányosak.(L)
2014. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
vannak kövérek is.
2014. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járok konditerembe, mert egyrészt drága az én pénztárcámnak, másrészt másféle mozgásformát találtam magamnak, de egy nő az izomtól lesz formás. No persze a mérték más kérdés, de azért vannak nem túlizmosodott nők is, akik egyébként rendszeresen sportolnak valamit (én például hastáncolok, ez is lehet olyan izzasztó, és fárasztó, mint más, nőknek tökéletes, teljesen átmozgat, én szépen kiizmosodtam vele, és ez csak egy jótékony hatása).


Nézz körül egy kicsit jobban, mert vannak nőies nők is, de a tartást az izom adja, azt pedig csak valamilyen rendszeres edzéssel lehet elérni (akár heti 1 óra is már).

2014. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólás fényképe rettenetes :( Se hasa, se combja, se melle :( Piszkafa.
2014. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6. vagyok! Szerintem ő a tulzásba vitt,szinte már alaktalan lányokra gondolt!
2014. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!