Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az útszéliekkel élvezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az útszéliekkel élvezem, és gumi nélkül. Mi ez és miért lehet? Elítélsz ezért, mint amúgy kedves segítőkész embert?

Figyelt kérdés
Amúgy örökletes betegség miatt tíz év múlva a legkisebb bajom lesz bármilyen STD. Ja és ötezer forint egy alkalomra sehol/semennyire nem tűnik fel a kasszámban. Járok szűrésre, de csak a többiek miatt.
2014. aug. 25. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mitől lehet ez, azt mi nem tudhatjuk, arra csak te adhatsz magadnak választ.


Egyáltalán nem ítéllek el, te dolgod, hogy kivel mit és hogyan csinálod.

2014. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ennyire toleráns választ nem vártam egyből, de köszi!


Nekem van sejtésem, voltam párszor "pszicho mókusnál" ;), de sem a férfi sem a nő nem tudott egy ilyen tőle távol eső pontról elindulni sem. "Biztos az anyám" - terápia lezártakor, de nem.

2014. aug. 25. 08:25
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Igazabol ilyenek miatt nem erdemes elitelni az embert.


Ha egy betegseg miatt 10 evem lenne, lehet, hogy en is igy vegeztem volna.

2014. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem meghalni fogok, csak testileg leépülni. De durván.
2014. aug. 25. 08:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ez miért van, de a te dolgod mit csinálsz
2014. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ha elkkapsz valamit, ami gyorsítja a leépülést...?
2014. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Épenséggel arra nins kihatással, csak STD miatt lehetnek problémáim. DE tíz-tízenöt év múlva így is úgy is nyomorúságos helyhez kötöötségben fogok élni, mint nagy apám és nagy bátyám és minden 5-6-ik ember a családban apám ágán. Én sem voltam tervet gyerek, mint oly sokunk, de becsúsztam. Problémáim még nincsenek, előjelek megvoltak és génvizsgálat is kimutatta. Nagyjából 8-10 év múlva elkezdődik egy korszak amikorról egy szobában, helyhez kötve fogom leélni az életem. Tehát egy hepa ami elvisz még szívességet is tenne.
2014. aug. 25. 10:12
 8/10 A kérdező kommentje:
Éppenséggel arra nincs (nagy) kihatással, -
2014. aug. 25. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ítéllek el. az a lényeg, hogy úgy élj, ahogy neked jó, és ne fertőzz meg másokat, ennyi. remélem, minél tovább egészséges maradsz, és hogy ezt az időt minél boldogabban töltöd el.
2014. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem itéllek el! Ellenkezőleg!

Nekem is vágyam, hogy gumi nélkül küldjem meg a csajokat 0 másodperc ismeretség után.


Sajnos útszéliekkel nem merem ezt megtenni, csak gumival, az meg így olyan elkeserítő. :(

2014. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!