Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal többször csináltuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal többször csináltuk gumi nélkül kéne aggódnom? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ugye többször lefeküdtünk gumi nélkül és nem élvezett belém, de több helyen is olvastam, hogy az előváladék is tartalmazhat spermát. Még nem állt be rendszeresre a menstruációm, így kb. 2 nap múlva kell, hogy megjöjjön. Jelenleg vannak az előtte lévő derékfájás,fejfájás és a hasam is szokott görcsölni, de még nem jött meg. Ugye nincsen semmi baj? 16/L

2014. aug. 17. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Huh, hát 16 évesen megeshet, hogy még az illető nem tudja szabályozni magát és akkor megeshet.
2014. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes.
2014. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán lehtsz terhes inkább a baba nevén gondolkodjatok
2014. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Többször is gumi nélkül?

Bocs, de elolvastad amit írtál?

Akkor nem kérdeznél hülyeséget.....ahhoz hogy ne ess teherbe védekezni kell, mert így igenis lehetsz terhes, de aggódj csak nyugodtan ha már ilyen idióták voltatok, hogy luxus volt felhúzni a gumit...

2014. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindent figyelembe véve, és mérlegelve a helyzetet arra jutottam, hogy 50% esély van a terhességre :) 23f
2014. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kerida ***** válasza:

1. ezt nem most kellett volna megkérdezni.


2. Marad az ima.


3. Sok esély nincs, ha peched van akkor nem fog vigasztalni, hogy 100 nőből csak 75 nem esik teherbe egy év alatt.


4. Eső után köpönyeg? Miért most kezdesz el jajveszékelni? Annyira hiábavaló. Ha hülyeséget csináltál akkor csakis akkor tudsz tenni ha érte, ha előtte vagy utána, Csak várhatod a mikulást.


5. Szóval most már veszett fejsz nyele. Legközelebb húzz gumit, vagy szedj tabit, vagy ne szexelj. De utána nyavalyogj, amikor már az égvilágon semmi értelme.

2014. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lehetsz terhes és már nem tudsz vele mit kezdeni

ha mázlid van, megúszod, de innentől mindig védekezzetek

2014. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, kéne.

De miért nem szedsz fogamzásgátlót, ha már nem akartok gumizni?

2014. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress olyan fiút akinek feláll gumiba is :D tudom megható még ebbe a korba a "kiveszem időbe" duma, de ha netán van valami, akkor a "tuti nem tőlem van, én időbe kivettem" se lepjen meg :D
2014. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na, mi lett a neve?
2015. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!