Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az izom vagy a magassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az izom vagy a magasság számít jobban?

Figyelt kérdés

Én 190cm 90kg vagyok,nem túlságosan izmos,átlagos testalkatú.Véleményem szerint az arányosan kigyúrt,izmos test milliószor többet nyom nálatok a latban,mint egy semmilyen magas.

De beszéltem itt egy 178cm magas,állítása szerint szuper testű,izmos,kigyúrt férfival(15 éve sportol),aki szerint a magasság számít sokkal jobban és ha 185 körül lenne,nem is sportolna ennyit.

Ez számomra hihetetlen,maximum abban az esetben helytálló,ha a magas fiú legalább annyira izmos,mint egy sokkal alacsonyabb.

Biztosan nincs olyan lány aki ha választani kell a 178 magas izmos,sportos,arányosan kigyúrt és a 190 magas átlagos alkatú,kevésbé izmos között,az utóbbira voksolna.


2014. aug. 25. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig van.

Nálam a magasság fontosabb.

2014. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már pszichológushoz kéne fordulnod...annyiszor feltettél ezzel kapcsolatban kérdést.Neked semmi más dolgod sincs csak azon agyalni,hogy kinek mi jön be? Ezen úgyse tudsz változtatni. Olyan vagy,amilyen vagy.Vannak akiknek bejön,vannak akiknek nem. Ennyi.
2014. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig az kell ami nincs de ha gyúrsz akk lehetsz izmos de ő nem lesz magasabb
2014. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit akatsz milyen választ vársz ? Izmodon tudsz változtatni magasságon meg nem .Ennyi fogadd el magad .
2014. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen az izom.. kit érdekel hogy 170 vagy 180 cm magas? engem nem..
2014. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem, mert az arc.


Egyébként azt nem értem, hogy ezen az oldalon miért mindenki a gyúrással azonosítja a "sportol" szót?

"Menj el sportolni"

Foci, kosár, röpi stb sport, gyúrás az csak testedzés...

2014. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amennyi időbe telik ezt megkérdezni minden nap 20x, lemehetnél kondiba, aztán nem kell siránkoznod hogy nem vagy izmos.
2014. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!