Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mennyire kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyire kizáró ok ha egy férfi kopaszodik, vagy ritka a haja?

Figyelt kérdés

Rövidebbre vágva hordom, de elől kétoldalt kevesebb már, és fejtetőn meg ritkul.


Zavar néha, nem tudom a csajoknak ez mennyire zavaró, kizáró ok, ha amúgy sportos vagyok, nem bányarém, direkt nem írom, hogy jóképű vagyok mert ez relatív, van aki szerinte az vagyok, negatív véleményt meg még kimondottan nem kaptam.


Kopaszra nyírástól tartok, nem mertem megtenni eddig soha, csak rövidre vágatni géppel meg ollóval, kb. oldalt meg hátul 3-4mm, fenn meg ollóval amennyire lehet 2-2.5cm.


Ha úgy van és valaki kéri mert az segít véleményt alkotni, akkor valamilyen képeket erről tudok küldeni privátban.


28F



2014. aug. 25. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Párkapcsolatot komoly ember nem a külső alapján választ.
2014. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A belső a legfontosabb.

L

2014. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok! Sok férfinak jól áll engem vonzanak a kopaszodó pasik mert olyan sármosak :D
2014. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. A mostani pasim tök kopasz, az előző meg erősen kopaszodott, és mindkettő 30 éven aluli.

23L

2014. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem teljes mértékben, egy fiatal férfi ne nézzen már ki úgy, mint egy 40-50 éves... Javítsd a vérkeringésed, sportolj, vegyél lószőrkefét és masszírozd át minden este.


23l

2014. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5: kösz a választ. Teljesen rendben van, ha ez neked kizáró ok.

Viszont amit írsz, hogy sportoljak intenzíven, meg lószőrkefe??? ezek hülyeségek!

Intenzíven sportolok, heti 3x 4x járok konditerembe és keményen edzek és helyesen táplálkozok! Mind a makró mind a mikró tápanyagokból beviszem a megfelelő mennyiséget!


A kopaszodás okát teljesen a mai napig nem tudták feltárni, csak részben. Hol örökletes az ok, hol pedig férfi hormonok magas szintje okozza. Na most az örökletességről nem tehetek, nagyapám és apám is kopaszodott. A férfihormonjaim magas szintje ellen meg nem fogok tenni, mert eszem ágában sincs ösztrogént szedni, hogy az hátha segít a hajnövésben, mert ilyen elméletek is vannak. Persze az hiányozna még hogy csöcsöm nőjön, hát tudod mikor...


A kefe meg mit segít? Nem a fejem vérellátásával van a gond.


Mi vagy te, hajszakértő, vagy bőrgyógyász?

2014. aug. 27. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi van kérdező, kopasz vagy azóta? xd
2023. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!