Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem ezt észre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem ezt észre? (vegyes házasság és a GYIKezők)

Figyelt kérdés

Ha egy európai lány kiír egy pl. ázsiai fiúkkal kapcsolatos kérdést,már rögtön letámadják hogy miért nem választ magának fehér fiút,stb.

Viszont ha egy fehér fiú akar más rasszhoz tartozó lányokkal ismerkedni,az közel sem kap ennyi negatív kommentet.

Miért van ez?



2014. aug. 25. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasit is leoltom mint állat, úgyhogy ne általánosíts!
2014. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Sejtem mert az ázsai lányok szexisek ,még az az ázsia fiúk általában b**isak, a feketék meg agresszívak. De ez csak egy gondolat.
2014. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
én lány vagyok és nekem a vörös hajú Ír fiúk tetszenek *.*
2014. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki, de sokan azt tartják csak jónak, ami nekik kedvez.

Szerintem mondjuk mindenki azt csinál és ahhoz vonzódik, akihez akar.

Nekem is tetszenek az ázsiai lányok, nagyon aranyosak.

Az amerikaiak nem különlegesek, de azért köztük is van szép. A négereket csúnyának tartom , így afrikai nem kéne.

Most ha én válogathatok, miért ne válogathatna egy nő?

Csak mert mondjuk négert akar, aki nem vagyok? Hát csinálja csak... De mondjuk senkivel sem járnék, vagy tartanám jónak , aki csakis azért jön össze valakivel, mert az fekete-réz bőrű, sárga, vagy akármi.

Ugyanis lehet kedvelni egy adott csoport általános jellemzői közül sokat, de attól még magát az embert kéne szeretni.

2014. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!