Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből párkapcsolat vagy feleslegesen reménykedek? 19/L

Figyelt kérdés

nyelvtanfolyamon voltam ( 1 hetes) megismerkedtem egy fiúval aki Pécsen lakik ( tőlem 250 km-re).. az első néhány napban szemeztünk, utána mellém ült, beszélgettünk.. utolsó előtti napon megcsókolt és a búcsúbulin is végig csókolóztunk, elkérte a számom. azóta szinte minden nap beszéltünk facebookon vagy telefonon. azt is mondta hogy hiányzom neki és csodásan érezte magát velem.

ugye messze lakik, de meg tud látogatni és én is őt, hétvégente.


Ezzel mind az a baj hogy nekem túl szépen hangzik és sajnos már beleéltem magam..de félek hogy ő nem gondolja komolyan


2014. aug. 25. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetetlen erre egzakt választ adni. Speciel nekem már a 100 km is sok lenne, de nem lehetetlen.
2014. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem lehet!


A jelek arra utalnak, hogy komolyabb kapcsolatot szeretne veled.

Naponta tartja veled a kapcsolatot mint facsén, mint telefonon. Hiányzol neki, hajlandó sok sok km-t utazni csak azért, hogy veled lehessen.

2014. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát hogy komolyan gondolja-e,azt csak tőle tudhatod meg. Viszont maga a szituáció... hááát... Igazi kapcsolat szerintem nehezen lehet belőle a távkapcsolatból eredő folyamatos féltékenység miatt. Vagy kibirjátok és elhűl a kapcsolat,vagy összevesztek és szakítotok,mielőtt igazán komolyra fordíthatna. Ja és írásban nem ugyan az beszélni vele.
2014. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár nap után már csókok? Ez ám az alapos megismerés....
2014. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire kellesz neki. Anno majdnem 20 éve 18-25 körüli katonatársaim közül senkinek sem okozott gondot az, hogy 48 órás kimenőn az ország nyugati feléből a keletibe utazzon a csajához. Sokaknál az oda-vissza út 20-30 óra volt!)
2014. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!