Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsonyabb fiúk miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb fiúk miért hiszik azt, hogy 185+-os magassággal nagyobb lenne az esélyük barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Azért vagyok képtelen felfogni ezt,mert magam is 190cm vagyok,valamint sok hasonlóan magas fiút ismerek és egyikünk sem éli meg ezt előnyként,sőt...aztán látom itt sírni az alacsony,vékony srácot,hogy magas fiúként bárkit megkaphatna,meg beszéltem egy 178centis fiúval,azt mondta ha 5-10 centivel magasabb lehetne,nem is sportolna...és hasonlók.Abban a hitben élnek,hogy ha magasak lennének,akkor oda lennének értük a lányok,pedig tapasztalatból mondom,semmi jelentősége nincs párkeresésnél.

Sokkal fontosabb,hogy valaki izmos legyen,férfias mind külsőleg,mind belsőleg,na meg jóképű.Ha ezek megvannak,nagy eséllyel lesz barátnője az illetőnek,ha viszont nincsenek,az szívás.A magasság nem oszt,nem szoroz,nincs döntő szerepe,talán csak rátesz egy lapáttal arra,ha egy férfi izmos,jóképű és még magas is,de önmagában,egy átlagos fiúnál nulla jelentősége van,értitek,nulla!Szóval felesleges ezen rinyálni,hogy emiatt nincs csajotok.Érdekes,én sosem látok égimeszelőket csajjal.


2014. aug. 25. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
jót érzel?
2014. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Alig érem el a 160centit van egy 190 centis haverom, oda vanna érte a lányok, szóval ennyi, csak magasság és máris felnéznek rá a lányok. Ő is tudja ezt, meg is beszéltük már, hogy a kutatók is mondták előny a magasság, a lányok lenézik az alacsony fiúkat, nem is képesek alacsony fiúhoz vonzódni, nekik az alacsony fiúk nem is léteznek. ÉN is tudom, saját magam tapasztalom, hogy minden lány elutasít az alacsonyságom miatt.
2014. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nálam igenis számít a magasság, az én 175cm-hez nem kéne egy kertitörpe..:D
2014. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a nők szeretik, ha aprónak, kecsesnek és nőiesnek érezhetik magukat.
2014. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A magasabb lányoknál igen is számít.Sok lányt zavar ha a fiú alacsonyabb. 15/F/185 cm
2014. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok,175 cm,nap mint nap megkapom milyen jól nézek ki,az utcán úgy néznek rám még sokszor nem csak a nők hanem pasik is mintha valami sztár lennék...határozott vagyok,kisugárzásom van,stb ...nem szeretnék bemutatót tartani de ahogy elnézem (nem vok bu@i) 10ből átlag max. 2-3 MAGAS (185 feletti) olyan pasi van aki olyan adottságokkal rendelkezik mint pl én...úgy gondolom az ha valaki jóképű egy dolog..de ha mindamellett nem bu@i,hanem férfi és ne soroljam....na akkor igazán pasi! röviden ennyi a saját véleményem...


igen kimutatták,hogy a magas pasik előnyben vannak de nem a nők körében...hanem max.munkahelyeken...előnyben részesítik a magas palikat vezetői helyekre...aztán már láttam én olyan még nálam is alacsonyabb palit aki ő maga nem tudja mennyi pénze vna és vezető...szóval nem kell lehidalni attól,hogy ki mekkora...

2014. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem számít annyira a magasság ha annak olyan nagy jelentősége lenne akkor nekem is összejönnének ez által kapcsolatok.


Én azt veszem észre h hiába vagyok 190 cm magas ha nem vagyok jóképű.

2014. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nők szeretik ha felnéznek rájuk, de nem azért, mert a csávójuk csak a hónaljukig ér (by anyám)
2014. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 165 centi magas vagyok és be tudok csajozni! Csak kisebb a választék, mivel 158-160 centis lányok közül válogathatok, ők úgy a 25%-át teszik ki az összes potenciális nőnek, na most ez leredukálódik valamennyire, mert ugye a szimpátia nem mindig alakul ki. Aki mondjuk 180 centi magas, az válogathat 160-175-ig, ez már könnyebbség, de persze, ha ugyanolyan csajozási képességekkel rendelkezik az illető, mint én. 25/F BTW.: Nem lennék 185+ maximum 178-180 centi!
2014. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!