Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők csak józanon vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak józanon vannak biztonságban a nemi erőszak ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy "nem szép" dolog, ha egy lány földig issza magát, de az még nem jogosít fel egy férfit sem arra, hogy meg@úrja az eszméletlen nőt. (Aki ilyet csinál azt amúgy se nevezném férfinak.)

Meg sokan egyből leribizlizik a lányokat, akik részegek (sokan tényleg azok, de szerintem a férfiaknál is undorító amikor be vannak rúgva), pedig lehet, hogy épp depisek vagy csak nem tapasztaltak a piával.

Sőt, az ismeretségi körömben megtörtént egy eset, amikor a lányok épphogy csak becsiccsentettek, aztán elaludtak (házibuliban), reggel pedig nadrág és bugyi nélkül ébredtek.

Legszívesebben azt kívánnám, hogy azt a pasit, aki ilyet csinál egy nővel, azt a legközelebbi bulin amikor szétcsapja magát k@rja s@ggbe egy izomagyú

pacák.


2014. aug. 25. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyeslem utolso mondatod :)
2014. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
józanon se
2014. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban nem jogosítja fel egyik férfit sem de egy hasonlóan részeg férfi sem arról híres, hogy mérlegel mielőtt cselekszik.

Ahogy a nőkről is könnyebb lehúzni a bugyit, ha már ittak (értem ezalatt, hogy önszántából is könnyebben veti le) úgy a férfiak is oldódnak alkohol hatására. Sok eset volt amikor egy részeg férfi férfi verte meg a barátnőjét, holott józanul soha nem csinált ilyet.

Az pedig megint másik kérdés, hogy aki nem gondolkodik és cselekszik felelősen az ne másra próbáljon hárítani minden felelősséget amikor valami számára nem tetsző dolog történik.

Rengeteg per volt már ebből az usában is ahol mindig próbálják másra kenni azt kinek a hibájából történtek dolgok.


Teszem azt, ha egy részeg valaki az állatkertben valahogyan bemászik a medvék közé azok pedig széttépik akkor az az állatkert hibája lenne? Nos, a törvény szerint igen pedig ez is baromság...

2014. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En ennel sokkal rosszabbat kuvanok aki megeroszakol egy not

J

2014. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
23%
én szeretem ha részegen "kihasználnak" meg**nak persze csak ha emlékszem is rá valamennyire :D nem tudom miért de ízgat lehet sub beállítottságú lány vagyok nemtudom
2014. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sem józanon sem ittasan nincs biztonságban a nő. Csak ittasan még annyi lehetősége sincs megszökni mint józanon.
2016. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!