Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök teherbe esne úgy, hogy nem is terveztétek a gyereket?

Figyelt kérdés
Lányok/nők is írhatnak. Mit csinálnátok ilyen helyzetben?
2011. jún. 8. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném a páromat, hogy ő mit akar. Ha ő nem akarja a gyereket nem tartanám meg. Borzalmas dolog a csonka család, az én gyerekem csak családban nevelkedhet.

Ha a párom rábólintana, akkor is átbeszélnénk még, mert hiába vagyok felnőtt ember, azért még vannak korlátaim.

2011. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Pont erről beszélgettünk nemrég a barátnőmmel és úgy döntöttünk hogy megtartanánk még annak ellenére is hogy a mostani körülmények ezt nem tennék lehetővé de biztos megoldanánk valahogy.
2011. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Az az igazság, hogy nem tudom. Most úgy érzem megtartanám. De ha ilyen helyzetbe kerülnék, nem biztos, hogy ugyan így gondolkoznék.


17/L

2011. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Én mondjuk már megfelelő korban vagyok egy gyerekhez, tehát tuti megtartanám, akkor is, ha az apja nem maradna mellettem. Én mondjuk 17 évesen is ezt mondtam...

Megértem azokat is, akik elvetetik, ha úgy alakul, de én nem lennék rá képes.

Anyikámnak a kislányom és mi lesz ha terhes leszel kérdésre mindig az volt a válaszom, hogy hát mi lenne, felnevelem.

2011. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudom hogy párom még nem akar gyereket, így elég biztos lennék abban, hogy nem szülném meg. Habár a fene tudja, hogy mit hoz ki az emberből ha tényleg ő maga esik át ilyen helyzeten. De az biztos, hogy mi semmiképpen nem vagyunk felkészülve egy gyerekre, minden tényező hiányzik, szóval amíg nincs meg az adott környezet, addig nem hiszem hogy megtartanánk. Bár én belegondolva biztos nem bírnám elvetetni. Na mindegy ez jó zagyvaság lett.
2011. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

velem megesett egyszer egy ilyen, jó pár évig együtt voltunk majd becsúszott a baba, elmondtam a páromnak aki erre kiakadt elkezdett össze vissza csapkodni teljesen megörült kiabált, hogy tönkre tettem az életét. Én, mintha ő nem is lett volna ott.

Na akkor rengeteget gondolkodtam,mindenfelől kértem a tanácsokat és az abortusz mellett döntöttem a fiú meg repült. A szemét baromja kb.1 hónap eltelte után még rohangált utánam hogy ő mennyire szeret.

De kihevertem eltelt még pár év és most egy nagyon boldog saját családom van.

2011. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Juno c. filmet, ezt a témát feszegeti.

[link]

2011. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 napietus ***** válasza:
71%

nekünk most már jöhetne :) én fogamzásgátlót szedtem, nagon odafigyeltem, hogy ne legyek terhes mielőtt férjhez mentem és megbeszéltük, hogy szeretnénk babát. ha ilyen helyzetbe kerültem volna, megbeszéltem volna az akkor még vőlegényemmel, hogy ez van, döntsük el, mi legyen. de ha nagyo alkalmatlan lett volna, tehát pl. rossz anyagi helyzetben lettünk vola, akkor biztos, hogy nem tartottam volna meg.


és mégegyszer mondom: fentiek a sci-fi világába tartoznak, mert tleg mindent megtettem (pl. ha bármi csökkenti a fog.gátló hatását, akár betegség, akár gyógyszer, akkor addig nincs szex). szerintem manapság már aki nem akar terhes lenni, annak minden eszköze megvan arra, hogy ne is legyen az. csak élni kell vele, nem a középkorban vagyunk.


29/N

2011. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nem mindenki olyan szerencsés, hogy szedhet fogamzásgátló tablettát, mert nagyon sok kizáró oka van. Én is évekig szedtem, de folyamatosan problémákat idézett elő, és végül az orvos javasolta, hogy hagyjam abba, nem nekem való a hormonális fogamzásgátlás, pedig amúgy egészséges vagyok.

A többi módszer pedig nem biztonságos...

2011. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Az óvszer biztonságos,tablettát akkor sem szednék, ha muszáj lenne és sosem voltam terhes.
2011. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!