Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lek*rváztak. Hagyjam rá, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mszoszi kérdése:

Lek*rváztak. Hagyjam rá, vagy küldjem el a fenébe?

Figyelt kérdés
Az egyik (azt hittem, hogy) haverom rám írt, hogy miért bántottam meg a barátját és lek*rvázott. Az egész annyi, hogy megmondtam a barátjának, hogy nem akarok tőle semmit, nem érzek iránta semmit, és egyébként is barátom van. És kaptam azt a szép szót. Szeretnék balhézni, de olyan fiú van mellettem, aki jó hatással van rám, azt mondta hogy szerinte ne foglalkozzak ezzel, mivel úgy sincs valóságalapja. Ok nélkül k*rvázott le. Épp ezért szeretném elküldeni a fenébe. Szerintetek hagyjam rá/juk, vagy balhézzak?

2014. aug. 26. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne süllyedj le az ő szintjére. Az ilyeneknek az fáj a legjobban, ha nem foglalkoznak velük.
2014. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szard le
2014. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. A barátod tudja h nem vagy az te is. Akk hagyd a francba.
2014. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges az ilyesmivel foglalkozni.
2014. aug. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
mond meg neki hogy ő a k**rva engem ribiztek már le de én mondtam hogy az a pasi nagyobb ribi mint én..
2014. aug. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
vagy csak mond neki hogy a szőröstalpú jeti román kurv..a anyád, miért nem tudott elkullogni küretre?
2014. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.
2014. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazatok van :) nem szabad lesüllyednem az ő szintjére. köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 26. 00:53
 9/11 PearlDiver ***** válasza:
100%

Ne balhézz semmiképp, azzal eléri amit akar. Inkább kérdezd meg, ő mit tett volna a helyedben, én nem hiszem hogy erre van jó válasz.

Vagy csak egyszerűen nevess egyet az erőlködésén és menj tovább :)

2014. aug. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek van igaza.

Az a cél, hogy megbántsanak, lelki fájdalmat okozzanak és elérjék, hogy agresszívan nyilvánulj meg feléjük.


Ha valaki éli az életét, csinál valamit, valamihez tartja magát, akkor elkerülhetetlen, hogy az embernek ne legyenek irigyei.

Pl. a te esetedben is. Nem csináltál semmi rosszat, csak vissza utasítottál valakit.


Ha én minden emberrel balhéznék, aki ilyesmit mond rám, akkor folyamatosan menne a cirkusz.

Nem kell vele foglalkozni. Legtöbbször csak arról van szó, hogy az ember így vezeti le az agresszióját.

2014. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!