Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha te szakítasz, mit érzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te szakítasz, mit érzel szakítás után? Hogyan hagyjam ott?

Figyelt kérdés

Én akarom a kapcsolatot, de a srác kihasznál (ezt meg is mondta), felvállalni nem akar. Van, hogy a szemem előtt csajozik.

Megmondtam neki, hogy vége. De mindent úgy tesz, mintha semmi sem történt volna. Hogy hagyjam ott? Hogyan fogjam fel én, hogy ennek vége van?

Neked milyen érzés szokott lenni, amikor te szakítasz?



2014. aug. 12. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

"Én akarom a kapcsolatot, de a srác kihasznál (ezt meg is mondta)"


Legalább te felvállalod nyíltan, hogy ostoba vagy, a legtöbb hozzád hasonló nő el akarja hitetni mindenkivel, hogy milyen okos, közben észre sem veszik, milyen szánalmasak.

2014. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm... Te hülye vagy, Kedves?
2014. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat...

Igen, már nagyon sokat sírtam miatta, de nem tudom ott hagyni. (a jó dolgokat direkt nem emeltem ki, mert akkor a srácot kezdené el mindenki sajnálni, hogy minek hagyom ott)

Nem akar leszállni rólam és nem tudom felfogni, hogy vége van (átvitt értelemben mindig közelebb húz magához).

2014. aug. 12. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:

"a jó dolgokat direkt nem emeltem ki, mert akkor a srácot kezdené el mindenki sajnálni, hogy minek hagyom ott"


Komolyan ennyire kis naiv vagy? Persze, hogy a legjobb oldalát hozta előtted, hisz ezzel tudott elcsábítani, csak úgy mint a többi csajt is. Te meg voltál olyan hülye, hogy bedőltél neki, de ha még tudtad is előre, hogy át fog verni, duplán olyan ostoba vagy. Bocs, de megérdemled a szenvedést.

2014. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy úgy tesz? Mesélj már légyszi bővebben,mert nagyon érdekelne.
2014. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudtam előre, hogy át fog verni. Felvállalt a barátja előtt, felvállalt a családja előtt, két naponta találkoztunk, mondta, hogy jön át segíteni a felújításban, mondta, hogy szeret.

Már régóta járunk (egy éve).

Mondtam, hogy illene felvállalnia az utcán stb. ország világ előtt. Erre nyögte be, hogy csak kihasznált. Én meg otthagytam. De tudomásul sem veszi, mintha mi sem történt volna. Az a rossz, hogy így nem érzek fájdalmat. Nem érzem azt, hogy vége van, de nekem kell kirúgni.

A célom a kérdéssel az lett volna, hogy másnak is nehéz-e ott hagyni valakit, még akkor is, ha tudja, hogy milyen szemét volt vele vagy nem?

2014. aug. 12. 22:03
 7/7 A kérdező kommentje:

5-sre a válasz:

amikor élőben mondom neki, hogy vége, akkor másra tereli a szót, ha chaten: nem mond semmit, nem válaszol. Keres, ugyanúgy, mint előtte. Amikor találkozunk meg akar ölelni. Mindent úgy tesz, mintha semmit sem mondtam volna.

2014. aug. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!