Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy állásra jelentkeztem...

Ha egy állásra jelentkeztem és nem kaptam visszajelzést, akkor küldjem el újra az önéletrajzom vagy érdeklődjek, hogy mi van vagy felesleges, hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges, sajnos nem mentél át a szűrőn.
2013. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel sok esetben 1 állást rengetegen pályáznak meg, így nincs arra anyagi keret, hogy akár több száz nem nyertes jelentkezőnek visszajelezzenek, hogy ők most sajnos nem játszanak. Akiket lehetségesnek tartanak egy állásra, őket értesítik, a többieket pedig nem.

És ha nem jelentkeznek, akkor azt úgy kell venni, hogy nem vagy a lehetséges jelöltek közt.

Persze olyan is van, hogy elkeverik az életrajzot, de azért az gyakoribb, hogy mást vesznek fel.

2013. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély rá, de akár elképzelhető, hogy technikai okokból nem ment át az önéletrajzod. Ezért ha nagyon érdekel az állás, egy rákérdezést telefonon megér, hogy megkapták-e. Én azt mondom, hogy azért nem teljesen felesleges.
2013. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 acelsziv ***** válasza:
100%

Nincs anyagi keret?

Mibe kerülne egy köremail elküldése? 2 perc munkába?

Egyszerűen nem veszik emberszámba a jelentkezőket és ennyivel nem tisztelik meg őket, hogy szóljanak: Haver! Nem kellesz! Bocs.

2013. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!