Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibáztam, amiért túl hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam, amiért túl hamar találtam új barátnőt?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm összeveszett velem egy alaptalan pletyka miatt és szakított velem. Mivel nem tettem semmit, úgy gondoltam, hogy nem kell magyarázkodnom, sem bizonygatnom semmit. Olyan két héttel később jött bocsánatot kérni, de akkor már mással kezdtem ismerkedni. Most azzal vádol, hogy megcsaltam és alig vártam, hogy elmenjen. Ez nem igaz. Néhány fontos barátom is mellé állt. Vannak még, akik nekem adnak igazat, de nem esik jól, hogy páran így meghurcolnak.
2014. aug. 26. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kezdenék veled a nő helyében, és nem venném be a szöveged. Egy pasi ha egy nőt gazán nagyon szeret, akkor szakitás után évekig nem bir más nőre nézni.
2014. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megtörtént a szakítás, akkor teljesen jogtalan volt a csaj felháborodása, főleg úgy, hogy még ráadásul ő szakított veled. Nem értem az ilyen kis butucska lányokat, hogy mit képzelnek ilyenkor, hogy majd a pasi örökké egyedül fog maradni esetleg várni fog rá?? Nevetséges! Szerintem jól tetted, hogy elkezdtél mással ismerkedni. :)
2014. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megszabadultál tőle! :)
2014. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen, itt is ez a két vélemény küzd egymással rajtam keresztül.
2014. aug. 26. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretted volna, akkor elmondtad volna neki, hogy ami állít, az nem igaz.

Ha tényleg szeretted volna, akkor két hét után nem mész más csaj után kajtatni. :D

2014. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!